صحبت های پزشک عزیز #دکترجان در رابطه با سرفه مزمن

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

۱۵ درمان خانگی برای سرفه بچه‌ها

آسم، آلرژی یا عفونت‌های مزمن در سینوس‌ها یا مسیر تنفسی می‌توانند باعث سرفه‌های مزمن شوند. به راهکارهای شماره ۱، ۲، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۲، ۱۳ و ۱۵ مراجعه کنید. سرفه همراه با استفراغ
.

ده علامت مهم که باید به پزشک مراجعه کنید

*عدم تعادل در ایستادن یا افتادن. 8- فلاش‌های نور و یا جرقه زدن حس ناگهانی مثل چشمک یا جرقه زدن نور می‌تواند نشان شروع یک مشکل در شبکیه باشد. مراقبت‌های به موقع برای حفظ چشم نیازی ضروری می‌باشد.
.

ویزیت پزشک(عمومی ، متخصص و فوق تخصص)-سها طب

پزشک عمومی، پزشکی است که مراقبت‌های اولیه را فراهم کرده و در پزشکی خانواده تخصص دارد. یک پزشک عمومی به درمان بیماری‌های حاد و مزمن برای همهٔ سنین و هر دو جنس، می‌پردازد.
.

خستگی ریه‌وتنگی‌نفس نشانه کروناست؟ – ناطقان

یک پزشک عمومی درباره ارتباط تنگی نفس با کرونا توضیحاتی داد. ناطقان: سید صفر موسوی پزشک عمومی در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان مبنی بر اینکه من الان حدود ۴ روز است که تنگی نفس دارم ولی تب، گلو درد و سرفه ندارم.
.

جوان‌ترین پزشک زن چگونه شهید شد؟

به گزارش ایسنا، محبوبه افراز در سال ۱۳۲۹ در شهرستان جهرم به دنیا آمد. او بسیار تیزهوش بود و خیلی زود یعنی در ۱۶ سالگی وارد دانشگاه تهران و در سال ۱۳۵۳ به عنوان جوان ترین پزشک زن با رتبه اول دانشکده پزشکی تهران فارغ …
.

معرفی چشم پزشک و جراح برای درمان صورت نامتقارن :: خانواده برتر

در رابطه با اثرات و نحوه عضویت (۱۰۰۳ بازدید توسط ۷۰۷ نفر) – (۱۹ نظر) نامزدم اعتقاد داره من از بحث کردن خوشم میاد (۲۲۱۶ بازدید توسط ۱۴۵۳ نفر) – (۱۳ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *