تریلر بازی Vampire The Masquerade Bloodlines 2

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

تریلر بازی vampire the masquerade: bloodlines 2 | نشرین

در این ویدیو می توانید تریلر بازی vampire the masquerade: bloodlines 2 را در چند دقیقه ببینید.دنباله بلند مورد انتظار ، vampire: the masquerade – bloodlines 2 قرار است در سخت افزار نسل بعدی قرار بگیرد ، زیرا paradox interactive نگاه جدیدی به rpg آتی ارائه می دهد.
.

تریلر گیم پلی Bloodlines 2

تریلر بازی ترسناک Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 از کانال فیلم مترجم، خدمات ترجمه و زیرنویس حرفه ای. 1:56. ویدیو بعدی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – Announcement Trailer (ESRB)
.

Xbox 20/20 | تریلر جدیدی از بازی Vampire: The Masquerade …

در جریان رویداد Inside Xbox، تریلر جدیدی از بازی Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 منتشر شد. طبق اعلام مایکروسافت، این بازی برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد و از قابلیت Smart Delivery نیز پشتیبانی می‌کند.
.

تریلر گیم‌پلی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را …

شرکت بازی‌سازی Paradox Interactive در کنفرانس PC Gaming Show تریلر جدیدی از بازی Vampire Bloodlines 2 به نمایش گذاشت که برای اولین بار، گیم‌پلی این بازی را به تصویر می‌کشید.
.

تریلر معرفی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 …

در جدیدترین قسمت از برنامه Inside Xbox شاهد معرفی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بودیم. تماشای این تریلر را در پارسی گیم از دست ندهید.
.

E3 2019 | بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 …

و اما در ادامه‌ی مراسم E3 2019 و شروع کنفرانس PC Gaming از عنوان مورد انتظار Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 زونمایی شد. این عنوان جذاب برای انتشار در یک چهارم اول سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *