نقد مسعود_فراستی در مورد برنامه دورهمی مقابل مهران مدیری : 3 دقیقه اش را دیدم،

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

ببینید | نقد تند مسعود فراستی در مورد برنامه دورهمی مقابل …

مسعود فراستی،منتقد سینما،که شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود در بخشی از گفتگو درباره برنامه دورهمی صحبت کرد و گفت : 3 دقیقه از برنامه را دیدم و به نظرم فاجعه آمد.
.

فراستی: ۳ دقیقه از دورهمی را دیدم فاجعه بود – خبرگزاری میزان

مسعود فراستی شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود و در پاسخ به سوال مدیری که گفت دورهمی می بینید گفت: 3 دقیقه از برنامه را دیدم و به نظرم فاجعه آمد تاریخ انتشار: 09:38 – 03 1399 – کد خبر: 623118 – خبرآنلاین نوشت: مسعود فراستی،منتقد سینما …
.

فیلم| نقد تند مسعود فراستی از برنامه دورهمی چشم در چشم …

مسعود فراستی،منتقد سینما،که شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود در بخشی از گفتگو درباره برنامه دورهمی صحبت کرد و گفت : 3 دقیقه از برنامه را دیدم و به نظرم فاجعه آمد.
.

پایگاه خبری نوداد -بازگشت مهران مدیری و «دورهمی» با فراستی

بازگشت مهران مدیری و «دورهمی» با فراستی پخش برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری پس از یک هفته تعویق به دلیل همزمانی پخش با ایام شهادت حضرت علی(ع) و لیالی قدر این هفته از سر گرفته می‌شود.
.

دستمزد 30 میلیون تومانی مهران مدیری برای هر شب اجرای «دورهمی»!

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون با صورت‌ حساب کلانی همراه شده و این بازیگر و کارگردان و مجری صرفاً برای اجرای هر قسمت از برنامه دورهمی دستمزدی 30 میلیون تومانی دریافت می‌کند که در نوع خود یک رکورد در طول تاریخ صداوسیما …
.

تشکر از معلمین گرامی مدرسه بوعلی کرمان

در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد شوید آپارات در موبایل (Windows, Android, iOS)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *