چگونگی استفاده از نرم افزار زوم zoom

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آموزش استفاده از اپلیکیشن Zoom جهت شرکت در وبینار

هر جمعه ساعت 10 صبح وبینار آشنایی با برنامه نویسی اندروید و پیاده سازی UI یک اپلیکیشن را برگزار خواهیم کرد و با حداقل دانش حداکثر نتیجه را مشاهده میکنیم.برای شرکت در این رویداد شما باید از طریق اپلیکیشن Zoom به ما بپیوندید …
.

www.zooom.ir

www.zooom.ir
.

معرفی اپلیکیشن Zoom ؛ امکانات، ترفندها و راهنمای استفاده …

با استفاده از اپلیکیشن Zoom به جمع هزاران نفری بپیوندید که به علت کرونا سرکار نمی‌روند و با برگزاری ویدئو کنفرانس و از راه دور کار می‌کنند. در این مقاله اپلیکیشن زوم را به طور کامل معرفی خواهیم کرد.
.

آموزش استفاده از پلتفرم زوم | جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال

آموزش استفاده از پلتفرم زوم زوم (zoom.us) یک پلتفرم نرم افزاری برای ارتباط صوتی، ویدئویی و به اشتراک گذاری دستکتاپ برای استفاده از وبینارها، و جلسات مشاوره آنلاین است. در این نوشته آموزش نصب و استفاده از آن آموزش داده شده است.
.

چگونه با نرم‌افزار ویدیو کنفرانس زوم (Zoom)، دوری از …

چگونه از زوم استفاده کنیم؟ برای شروع کار با اپلیکیشن زوم، به سادگی ابتدا این نرم‌افزار را از اینترنت دانلود و روی کامپیوتر رومیزی یا تلفن همراه خود نصب کنید.
.

گوگل استفاده از اپلیکیشن Zoom را برای کارمندانش ممنوع کرد …

گوگل امروز با انتشار اطلاعیه‌ای، استفاده از اپلیکیشن زوم (Zoom) را برای کارمندانش ممنوع کرده است. گوگل نگرانی‌هایی درباره‌ی امنیت اپلیکیشن زوم را دلیل اتخاذ این تصمیم عنوان می‌کند. از زمان رشد ناگهانی شمار کاربران زوم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *