کسب درامد از بورس

چطور اسلایم براق و اسلایم یخی بسازیم؟

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

ساختن اسلایم با خمیر دندان و شامپو !! ( با عکس و ویدیو …

ساختن اسلایم عموما با بوراکس انجام میشود اما بدون بوراکس هم میتوان این کار را انجام داد . در این آموزش درست کردن اسلایم با خمیر دندان و شامپو گفته خواهد شد .
.

نحوه ساخت خمیر اسلایم خوراکی برای کودکان در خانه

ما در فن تریکس به شما خواهیم گفت چگونه خودتان در منزل با مواد خوراکی و غیر سمی برای کودکان خمیر اسلایم بسازید؛ تا بی ضرر و ایمن بوده و از بابت خورده شدن نگرانی نداشته باشید.
.

چگونه قاب گوشی سیلیکونی بسازیم؟ + ویدیو – هاو کن یو

با یک سمباده ی نرم پستی و بلندی های قاب را از بین برده و آن را صاف و خوش تراش کنید. در انتها می توانید برای ظاهری براق تر مقداری سیلیکون را توسط چوب بستی به آرامی بر روی قاب بمالید. کار تمام است.
.

چچگونه یک ماشین حباب ساز داشته باشیم

چطور یک کولر و مطبوع کننده هوا بسازیم ؟ … بیا با هم اسلایم بسازیم !!!! از کانال ایده میده … از کانال به شما توصیه شده. 0:59. ویدیو بعدی چه جوری براق کننده بدن بسازیم!
.

اسلایم با ریکا وشامپو – آموزش ساخت خمیر بازی اسلایم با …

آموزش ساخت خمیر بازی اسلایم با خمیردندان | ستاره Toggle navigation تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ – ۱۴:۰۰ کد خبر: ۱۸۱۱۴ اسلایم خمیردندان را می‌توانید در منزل و با هزینه اندک بسازید. برای درست کردن این خمیر اسلایم به نشاسته ذرت و بوراکس …
.

آموزش اسلایم – ساختن اسلایم با خمیر دندان و شامپو !! ( با …

ساختن اسلایم با خمیر دندان و شامپو !! ( با عکس و ویدیو ) – کوروک بهمن ۰۹, ۱۳۹۶ 3 نوشته جدید ساختن اسلایم با خمیر دندان و شامپو !! ( با عکس و ویدیو ) ساختن اسلایم با خمیر دندان و شامپو !! ( با عکس و ویدیو ) توسط ارسال شده در 3 هفته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *