دعای تحویل سال

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

دعای تحویل سال نو

دعای حرز ابودجانه برای برای رهایی از شر جن و پری متن و ترجمه مناجات الشاکین ( راز و نیاز شاکیان) مضامین و متن مناجات التائبین (مناجات توبه کنندگان)
.

دعای تحویل سال نو 1399 – یا مقلب القلوب و الابصار

با نزدیک شدن به نوروز همه ما برای شروع یک سال جدید آماده می‌شویم سالی که دوست داریم بهتر از سال قبل باشد. در ادامه دعای لحظه سال تحویل را به صورت عربی و انگلیسی همراه با ترجمه فارسی برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.
.

متن و تفسیر دعای تحویل سال

تفسیر دعای تحویل سال نو : «یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ» قلب و بصیرت قلبی، از مؤلفه‌های مهم معنوی در مسیر کمال انسان است که در قرآن کریم و روایات ناب اسلامی تأکید بسیاری بر آن شده است.
.

متن ، معنی و تفسیر “دعای تحویل سال” نو

اغلب افراد در لحظه تحویل سال اقدام به خواندن متن دعای تحویل سال نو می کنند، بنابراین بهتر است از معنی و تفسیر “دعای تحویل سال” اطلاع کافی داشته باشید.
.

دعای تحویل سال – aparat.com

دعای تحویل سال با صدای سیدجواد ذاکر و نماهنگ با صدای رضاصادقی آوای مهر کوثر (نرم افزاری کوثر ) – avamehr 1.5 هزار بازدید 11 ماه پیش
.

دعای تحویل سال | دعا و ذکر برای تحویل سال نو

دعای تحویل سال , دعا و ذکر برای تحویل سال نو, نماز عید نوروز, هفت سین قرآنی برای سفره هفت سین , دعای تحویل سال نو به روایت دیگر, جهت آغاز سال نو مستحب است این دعا و ذکرهای مجرب خوانده شود تا سالی پر برکت تر و بهتر رابا یاری …

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *