بررسی دیجیاتو: مقایسه آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

بررسی دیجیاتو: مقایسه آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s [تماشا کنید]

به همین دلیل تصمیم گرفتیم دو گوشی میان رده با دوربین های حرفه ای را با یکدیگر مقایسه کنیم: آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s که در زمان نگارش این مطلب به ترتیب حدود 3.7 و 4.1 میلیون تومان قیمت دارند.
.

بررسی دیجیاتو: مقایسه آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s

اگر در دنیای میان رده های 3-4 میلیون تومانی به دنبال گوشی زیبایی هستید که سخت افزار مناسب و دوربین حرفه ای داشته باشد، ما دو مورد از گزینه های پیش روی شما را با هم مقایسه کرده ایم: آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s. با دیجیاتو همراه …
.

بررسی دیجیاتو: مقایسه آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s

بررسی دیجیاتو: مقایسه آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s – اگر در دنیای میان رده های 3-4 میلیون تومانی به دنبال گوشی زیبایی هستید که سخت افزار مناسب و دوربین حرفه ای داشته باشد، ما دو مورد از گزینه های پیش روی شما را با هم مقایسه کرده …
.

آنر 9X در مقابل سامسونگ گلکسی A50s؛ مقایسه دوربین

آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s از گوشی های میان رده بازار هستند که در رده قیمت زیر 4 میلیون تومان قرار می گیرند و از این حیث در ایران رقیب هم محسوب می شوند. علاوه بر این از نظر سخت افزار هم تقریباً در یک رده هستند.
.

آنر 9X در برابر سامسونگ گلکسی A50s؛ مقایسه کارآیی سخت افزاری

در این مطلب می خواهیم دو نماینده چینی و کره ای یعنی آنر 9X و سامسونگ گلکسی A50s را از نظر کارآیی سخت افزاری با یکدیگر مقایسه کنیم که هم اکنون به ترتیب 3.5 و 3.7 میلیون تومان قیمت دارند.
.

مقایسه عملکرد دوربین‌های دو گوشی آنر 9X و گلکسی A50s سامسونگ

به‌طورکلی برای اینکه بهتر تفاوت میان کیفیت تصاویر ثبت شده توسط دوربین‌های آنر 9X و گلکسی A50s سامسونگ را درک کنید، تصمیم گرفتیم تا نمونه تصاویری در شرایط نوری و محیط یکسان با هر دو گوشی تهیه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *