دخترخنگ، میگه بنزین پراید که به ۲۰۶ نمیخوره

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

باز و بستن پمپ بنزین ۲۰۶ – dcar.ir

در این مطلب نکاتی در مورد باز و بست پمپ بنزین ارائه می گردد. ۱- برای رسیدن به مجموعه پمپ بنزین، ابتدا می بایست باک را باز کنید. دقت کنید که هنگامی که قصد باز کردن باک خودرو را دارید، هرچه باک خالی تر باشد بهتر است.
.

جعبه فیوز پراید و راهنمای وظیفه هر فیوز در سیم کشی انواع …

از آنجا که دفترچه راهنمای خودرو همیشه در دسترس نمی باشد ما در این مطلب قصد داریم تا نقشه کامل جعبه فیوز پراید را قرار دهیم تا با استفاده از آن بتوانید به سادگی وظیفه هر فیوز را مشاهده کرده و در صورت بروز اشکال آن را تعویض …
.

پراید در برابر پژو 206 تولید داخل، نبرد پرفروش‌های شهری

راس میگه,اینایی که میگن پراید کم خرجه شما خورد خورد خرج میکنی به چشمت نمیاد ولی 206 به خرج بیوفتی یهو خرج میکنی حداقل تا یه سال خیالت راحته نه مثه پراید جلو بحدیشو نو کنی یه چاله بیوفتی باید بری …
.

تعویض فیلتر بنزین پراید | کارنوتر

سلام من یک ساله پراید خریدم تاحالا خودم نرفته بودم تعویض روغن. اینبار که رفتم گفتم فیلتر بنزین رو عوض کنن فیلتر بنزینی گذاشتن که رو پاکتش نوشته بود مخصوص پژو ۲۰۶- جی ال ایکس و سمند.
.

سیستم سوخت رسانی موتور و خرابی آن | ویکی راهنما …

وظیفه موتور ماشین در خودروهای بنزینی سبک (مانند پژو (206 تیپ 2،3،5، sd، 405 پارس) سمند، تندر 90 (ال90) و پراید) تبدیل انرژی شیمیایی بنزین به نیروی محرکه ماشین است.
.

مشخصات فنی پژو 206 تیپ 5 1380-1398 | خودرو

با خیلی ها که مشورت میکردم میگفتن که ماشین چینی به درد نمیخوره و ۲۰۶ حداقل ده سال برات ماشینه و پلتفورمش پژوئه و ماشین چینی اصل و نسب نداره و از این قبیل چیزها که احتمالا شنیده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *