آموزش بستن کامنت پست ها در اینستاگرام

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

بستن کامنت در اینستاگرام برای پست ها و استوری با آموزش …

در ادامه با ما همراه باشید تا آموزشی را در خصوص نحوه بستن کامنت در اینستاگرام ارائه کرده تا بتوانید هم در پست ها و هم در استوری خود، قابلیت نظردهی را برای دیگران، غیر فعال نمایید.
.

آموزش اینستاگرام: بستن یا غیرفعال کردن کامنت ها – زومیت

بستن کامنت‌های اینستاگرام یکی از مفید‌ترین و کاربردی‌ترین امکانات این برنامه است که در این پست نحوه‌ی انجام آن را آموزش خواهیم داد.
.

آموزش بستن کامنت یک پست در اینستاگرام

اینستاگرام، این شبکه اجتماعی پرطرفدار در کنار داشتن قابلیت‌های متعدد قابلیتی دیگری دارد و آن‌هم بستن کامنت های پست و استوری است. با این قابلیت می‌توانید به‌راحتی کامنت های خود را ببندید و یا برای کامنت پست‌های خود …
.

آموزش گام‌ به‌ گام بستن کامنت پست اینستاگرام | انگیزه

در همین راستا، در این مقاله قصد داریم تا بستن کامنت پست‌ها را به صورت گام‌به‌گام و در قالب تصاویر کاربردی آموزش دهیم. بستن کامنت پست اینستاگرام. در ابتدا باید بدانیم که شبکه اجتماعی …
.

بستن کامنت در اینستاگرام برای پست ها و استوریها و غیرفعال …

اینستاگرام قابلیت خوبی با نام بستن کامنت در اینستاگرام یا غیرفعال کردن کامنت اینستاگرام دارد که از این طریق می توانید پست هایی را در اینستاگرام منتشر کرده و بازخوردی در قالب نظرات از دیگران دریافت نکنید.
.

آموزش بستن کامنت در اینستاگرام و فیلتر کردن نظرات | NetNazar

آموزش بستن کامنت در اینستاگرام برای پست های قدیمی. اما اگر پست خاصی را قبلا در اکانت اینستاگرام خود ارسال کرده‌اید و حالا می‌خواهید کامنت های آن را ببندید هم قادر به انجام این کار خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *