اشرف دید ارتش سوریه به نقاط مراقبتی ترکیه

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

اشرف دید ارتش سوریه به نقاط مراقبتی ترکیه

نقطه مراقبتی ترکیه از دید سرباز سوری اشراف ارتش سوریه به نقاط مراقبتی ترکیه به گونه ای می باشد که رفت و آمد سربازان اشغالگر زیر نظر می باشد و کافی است دست از پا خطا کنند.
.

برپایی یک نقطه مراقبتی جدید توسط ترکیه در “جبل اشتبرق” در …

از این رو ارتش ترکیه در حال گسترش نقاط مراقبتی خود در اطراف دشت الغاب، جنوب غرب استان ادلب و شمال لاذقیه است تا دست بالا را در این مناطق در اختیار بگیرد و از پیشرویهای آتی ارتش سوریه جلوگیری کند.
.

سیلی مقاومت به تروریست‌های مورد حمایت آنکارا/ نیروهای ارتش …

سرویس جهان مشرق؛ صبح روز چهارشنبه (شانزدهم بهمن ماه) نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات پاکسازی مناطق اشغالی جنوب شرق استان ادلب، دور جدیدی از حملات را علیه گروهک های تروریستی در حومه ‌شرقی شهر مهم و راهبردی سراقب ترتیب دادند.
.

طوفان نیروهای ارتش سوریه در آخرین پایگاه تحت اشغال تروریست …

نیروهای ارتش سوریه در جریان عملیات در جنوب و جنوب شرق استان ادلب بیش از ۶۰ تروریست را از پای درآوردند و در تلاش هستند خود را به شهرک «معره نعمان» برسانند تا راه برای ورود به مرکز استان ادلب باز شود.
.

سقوط یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های گروهک‌های تروریستی در جنوب …

به گزارش مشرق، نیروهای ارتش سوریه صبح امروز (دوشنبه دوم دی ماه) عملیات را در محور جنوب شرق استان ادلب با پشتیبانی یگان های هوایی و موشکی علیه تروریست ها ادامه دادند و توانستند در چند منطقه دیگر پیشروی کنند.
.

ارتش سوریه شهر مهم “جرجناز” را آزاد کرد – مشرق نیوز

«فتنه خونین» نفوذی‌ها در «نجف اشرف» … ارتش سوریه نقاط جدیدی را در ادلب آزاد کرد +نقشه … مرکز دیده‌بانی ارتش ترکیه در ادلب به محاصره سوریه درآمد سقوط یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های گروهک‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *