بهترین برنامه برش آهنگ

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

دانلود نرم افزار برش آهنگ

دانلود نرم افزار برش آهنگ (برای ویندوز) Free MP3 Cutter and Editor 2.8.0 Build 1805 Windows . گاهی اوقات میخواهیم قسمتی از یک آهنگ یا یک فایل صوتی را برش دهیم و به صورت یک فایل جدید ذخیره
.

برش موسیقی و آهنگ زنگ ساز – برنامه‌ها در Google Play

شما می توانید نتایج برش را به راحتی مدیریت کنید و می توانید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه بهترین انتخاب برای ایجاد آهنگ های زنگ خود (پشتیبانی از wav، flac، فرمت aac) است.
.

نرم افزار ویرایش و برش آهنگ (برای ویندوز) – MP3 Cutter 3 …

دانلود نرم افزار ویرایش و برش آهنگ (برای ویندوز) MP3 Cutter 3 Windows . گاهی اوقات میخواهیم قسمتی از یک آهنگ یا یک فایل صوتی را برش دهیم و به صورت یک فایل جدید ذخیره کنیم. در این مواقع لازم است که از یک نرم افزار ویرایش فایل های صوتی …
.

دانلود برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker – برش آهنگ …

برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker یکی از برنامه های کاربردی از شرکت Atomic Infoapps برای برش آهنگ و ساخت رینگتون است . که از بسیاری از فرمت های رایج و معروف صوتی دنیا پشتیانی میکند .
.

دانلود MP3 Cutter v4.3.2 – نرم افزار برش و تبدیل فرمت فایل …

– قابلیت ساخت زنگ گوشی با استفاده از آهنگ ها – و … MP3 Cutter is a Windows desktop utility allows you to cut and split a big MP3 or video to small audio pieces.
.

MP3 Cutter 4.3.2 + Portable برش و تبدیل فایل صوتی – دانلود …

MP3 Cutter دانلود نرم افزار MP3 Cutter 4.3.2 برنامه ای عالی که به شما این امکان را خواهد داد تا فایل های موزیک خود را تنها با سه کلیک بدون مشکل و داشتن برنامه های جانبی دیگر تکه تکه کنید و از آن ها به عنوان آهنگ های زنگ تلفن های همراه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *