تریلر بازی جدید Diablo: immortal

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

تریلر سینماتیک بازی جدید دیابلو ایمورتال Diablo Immortal

تریلر جدید بازی دیابلو بالاخره منتشر شد. این بازی با نام Diablo Immortal روانه بازار خواهد شد و در ادامه ی داستان نسخه قبلی خود است. بازی بر روی تمامی پلتفرم ها و موبایل نیز قابل اجرا خواهد بود.
.

تماشا کنید: تریلر جدید Diablo Immortal – نقطه نو – مرجع …

تریلر جدید Diablo Immortal توسعه دهندگان وعده‌ی پشتیبانی طولانی مدت از بازی را داده اند. توجه شما را به مهم‌ترین پرسش و پاسخ‌ها در خصوص ایمورتال جلب می‌نمایم:
.

تریلر گیم پلی Diablo Immortal منتشر شد

در حالی که معرفی Diablo 4 تمام توجهات را در رویداد Blizzcon 2019 به خودش جلب کرده بود، عنوان جنجالی Diablo Immortal نیز یک گیم پلی جدید دریافت کرد و جزئیات تازه‌ای نیز از آن به انتشار رسید.
.

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی Diablo Immortal منتشر شد | گیم نیوز

با این حال به نظر می‌رسد که امسال و پس از معرفی Diablo 4، جو منفی ایجاد شده پیرامون Diablo Immortal تا حدودی از بین رفته است. در پایان می‌توانید به مشاهده تریلر گیم‌پلی Diablo Immortal بپردازید.
.

تریلر جدید بازی موبایل Diablo Immortal در دسترس قرار گرفت …

در جریان نمایشگاه بلیزکان 2019، شرکت بلیزارد اینترتینمنت تریلر جدیدی را از بازی Diablo Immortal منتشر کرد که کلاس و محیط های جدید بازی را نشان می دهد.
.

ویدیو : تریلر رسمی بازی diablo immortal | بلیزکان 2019

در این ویدیو می توانید تریلر رسمی بازی diablo immortal را در چند دقیقه ببینید.نسخه نمایشی گیم پلی diablo immortal ، نمایش داده شده در blizzcon 2019. diablo immortal یک بازی موبایل است که توسط blizzard ساخته شده است ، که در ابتدا با پاسخ منفی از طرف جامعه …

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *