آموزش بوت استرپ – آموزش کار با کادر Toast در Bootstrap 4

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آموزش کار با Toast در Bootstrap 4

آموزش کار با Toast در Bootstrap 4 – کامپوننت Toast همانند یک کادر اخطار cilert box است با این تفاوت که فقط برای چند ثانیه و در کنار المنت موردنظر نمایش داده می شود.
.

آموزش کار با آیکون Icon در Bootstrap 4

آموزش کار با آیکون Icon در Bootstrap 4: بوت استرپ 4، دارای کتابخانه آیکون (Icon) مختص به خود نیست (بر خلاف بوت استرپ 3 که مجموعه Glyphicons را ارائه کرده بود و دیگر در Bootstrap 4 پشتیبانی نمی شود).
.

آموزش کار با کادر پیام Modal در Bootstrap 4

آموزش کار با کادر پیام Modal در Bootstrap 4: کامپوننت Modal در چهارچوب کاری بوت استرپ 4، یک کادر نمایش popup است که در بالای صفحه جاری ظاهر شده و نمایش داده می شود.
.

مرجع کار با JS Toasts در Bootstrap 4

مرجع کار با JS Toasts در Bootstrap 4: … برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به کامپوننت Toast، به بخش آموزش کار با کادر محاوره ای Toast در بوت استرپ 4، سایت تحلیل داده بروید.
.

Toast ها و Scrollspy در بوت استرپ | آموزش bootstrap – روکسو

Scrollspy در بوت استرپ – کار با toast در bootstrap – کامپوننتی بنام toast وجود دارد که یک alert box است و اگر کاربر کاری انجام دهد برای چند ثانیه دیده میشود … آموزش Bootstrap 4 ۲۷ …
.

آموزش کار با Popover در Bootstrap 4

آموزش کار با Popover در Bootstrap 4: کامپوننت Popover بسیار شبیه کادر راهنما tooltip است که در درس قبل به آموزش آن پرداختیم. Popover یک کادر ظاهر شونده pop up است که در هنگام کلیک کاربر بر روی یک المنت، ظاهر می شود.

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *