مستند رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ با صدای عادل فردوسی پور

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

انتشار فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ با روایت عادل فردوسی پور

فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ که به صورت اختصاصی توسط فیفا تولید شده است، از چهارشنبه دوم بهمن ماه و با روایت عادل فردوسی‌پور در پلتفرم‌های وی‌اودی فیلیمو و نماوا منتشر خواهد شد.
.

بازگشت عادل به برنامه ۲۰۱۸/ فردوسی پور: متاسفم و عذرخواهی …

به گزارش خبرنگار مهر، ویژه برنامه ۲۰۱۸ که با تهیه کنندگی و اجرای عادل فردوسی پور برای مسابقات جام جهانی هر روز روی آنتن شبکه سه می رود، امروز شرایط عجیبی را تجربه کرد. این برنامه با کمک اسپانسرهایش از «کارلوس پویول …
.

ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۸ به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور …

ویژه‌ برنامه‌ جام جهانی شبکه سه سیما توسط عادل فروسی‌پور و تیم برنامه‌ «نود» تدارک دیده شده است. این مراحل شامل ساخت دکور جذاب و کلی آیتم ویژه فوتبالی و غیر فوتبالی است.
.

گل عادل فردوسی پور جهانی شد

یک پیج ورزشی با بیش از ۶ میلیون مخاطب در اینستاگرام، گل زلاتانی عادل فردوسی‌پور را در صفحه‌اش به اشتراک گذاشته‌است. این پست پس از ۳ ساعت، بیش از ۲۰۰ هزار بار دیده‌شده‌ است. فردوسی‌پور بیش از ۴ ماه است که با توقف پخش …
.

ویژه‌برنامه‌ جام‌جهانی به فردوسی‌پور سپرده شد

ویژه‌برنامه بازی‌های جام‌جهانی را هم عادل فردوسی‌پور تهیه‌کنندگی و اجرا خواهد کرد. مدیر شبکه سه سیما در عین حال از پخش یک برنامه ورزشی جدید با موضوع فوتبال در سال جدید خبر داد.
.

همکاری دوباره «عادل فردوسی‌پور» با پلتفرم‌های اینترنتی …

فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ که به صورت اختصاصی توسط سازمان فیفا تولید شده، از چهارشنبه دوم بهمن ماه با روایت و دوبله عادل فردوسی‌پور در پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا منتشر خواهد شد.

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *