بنزین

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

بنزین – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بنزین (به آلمانی: Benzin) برشی از نفت است که بین ۷۰ تا ۱۷۵ درجه سانتی‌گراد تقطیر می‌شود و محتوی هیدروکربنهای C 5 تا C 11 یا C 12 می‌باشد. بنزین طبیعی که حدود ۱۵درصد از نفت خام را تشکیل می‌دهد، در موتورهای احتراقی بکار می‌رود.
.

سوخت / Fuel – زومیت

انتشار آمار رسمی از کاهش ۱۹ میلیون لیتری مصرف بنزین در ۱۰ روز ابتدایی طرح سهمیه‌بندی خبر می‌دهد. به این ترتیب، میزان مصرف روزانه‌ی بنزین در روزهای اخیر به ۷۹ میلیون رسیده که پیش‌تر چنین …
.

: بنزین

تاریخچه تولید بنزین گزارش‌های ثبت شده حاکی از آن است که در سال 1923 ، “برجیوس” اولین بار از روش هیدروژناسیون برای تولید بنزین استفاده کرد. در آن سال ، 350000 تن سوخت اتومبیل از این راه تهیه شد.
.

اخبار قیمت بنزین

چه کنیم از سهمیه بنزین کم نشود؟ به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ تعدادی از شهروندان گزارش داده اند که گاهی هنگام سوخت گیری یک یا دو لیتر از سهمیه کارت سوخت آن ها کاسته می شود. – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا …
.

پیدو

با استفاده ار اپلیکیشن پیدو، نه در صف پمپ بنزین ها معطل شوید و نه وقت خود را در راه رسیدن به پمپ بنزین صرف کنید
.

جزئیات احتمالی قیمت بنزین سهمیه‎ای و آزاد – تابناک | TABNAK

از فرداشب ساعت ۲۴ سهمیه‌بندی بنزین آغاز می‌شود. به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم بنزین با نرخ ۱۰۰۰ تومان با سهمیه ۶۰ لیتر در ماه و بنزین آزاد با قیمت ۲۵۰۰ تومان در هر لیتر عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *