ترفند فروش: یخ شکنی مشتری

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

بلیطنوشته3: تکنیک‌های یخ شکنی در کلاس و سخنرانی-بیشتر از یک

بلیطنوشته3: تکنیک‌های یخ شکنی در کلاس و سخنرانی. تکنیک‌های یخ شکنی در کلاس و سخنرانی در بلیط نوشته سوم یعنی یخ شکنی از کجا امد؟. همیشه وقتی برای سفرهای سخنرانی به شهرهای مختلف سفر می‌کردم یک اتفاق جالب برایم رخ می‌داد …
.

کارگاه های آموزشی: ۹ ایده‌ی منحصربه‌فرد برای یخ‌شکنی شروع دوره

یخ‌شکنی یک راه موثر برای شروع رویدادهای آموزشی و تیم‌سازی است، اگر شما تاکنون به برگزاری کارگاه های آموزشی اقدام کرده باشید مطمئنا می‌دانید که شروع و افتتاحیه‌ی چنین رویدادی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.
.

فروش حرفه ای-مراحل، اصول، راه کارها و تکنیک ها | مدار مشتری

فروش حرفه ای و یخ شکنی این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل فروش حرفه ای است. منظور از یخ‌شکنی کلیه اقداماتی است که ما به‌عنوان فروشنده باید در اولین ثانیه‌های مواجهه با مشتری انجام دهیم تا یک …
.

با این روش در دل مشتری نفوذ کنید! | آکادمی فروش 123

به مهارتی که کوروش در این معامله فروش استفاده کرد یخ‌شکنی گفته می‌شود، درواقع یخ‌شکنی جمله، خاطره و یا داستانی است که هنگام رویارویی با مشتری به کار گرفته می‌شود.
.

برگه تقلب فروش حضوری – مدیر سبز

یخ‌شکنی همان ایجاد ذهنیت خوب اولیه و به وجود آوردن حس خوب در طرف مقابل است. برای یخ‌شکنی بهتر است لبخند بزنید و در ابتدای صحبت به موضوعی غیرکاری اشاره کنید؛ مثلا درباره خود مشتری صحبت کنید.
.

یخ شکنی – علی بهرام پور

یخ شکنی. در این مقاله به یخ شکنی در مذاکره می پردازیم. مثل بسیاری از عملکردهای تجاری دیگر، نتایج مذاکره هم تاثیر قابل توجهی از برنامه ریزی های ما می گیرند (و برعکس، نتایج نا امید کننده از آماده شدن نادرست حاصل می شوند.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *