کنسرت ویژه بانوان گروه الماسها به پنج زبان دنیا با برگزاری جهان نوا ی ترنم

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

«ستاره قطبی» در تالار وحدت کنسرت می دهد – پارس نوا

پارس نوا: گروه موسیقی «ستاره قطبی»(پلاریس)؛ ویژه بانوان به صحنه می رود. کنسرت بزرگ گروه ستاره قطبی( پلاریس) در روزهای چهارم و پنجم lمردادماه جاری در تالار وحدت تهران برگزار می شود.
.

مدیر گروه زبان انگلیسی

مدیر گروه زبان انگلیسی . بیو گرافی مدیر گروه زبان انگلیسی کارشناسی ارشد و دکتری. دکتر حمید رضا حق ورد ی. Dr. Hamid Reza Haghverdi. Curriculum Vitae Education. Ph.D in Teaching English as a Second Language. 2002.
.

‫انیمیشن فروزن با دوبله گروه کریستال‬‎ – YouTube

انیمیشن فروزن با دوبله گروه کریستال … قدیمی بهترین داستان های دنیا ، “پرستوی مهربان” ، دوبله شده به فارسی …
.

رندان مست | شهریور ۱۳۹۰

رندان مست موسیقی ایران و جهان. موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: تور اروپایی محمدرضا شجریان استاد موسیقی ایران و گروه شهناز به سرپرستی مجید درخشانی از ۲۵ شهریور با اجرا در مرکز گردهمایی‌های شهر استانبول ترکیه آغاز و …
.

روش هایی برای رسیدن ارگاسم در خانمها | :: زنان توانمند

مینا جان سئوالات پزشکی را خانم دکتر فرزانه خالقی جواب می دهند که یکی از پزشکان حاذق و با تجربه ی ما هستند و سالهاست مسئول بخش زنان بیمارستان هم می باشند.لطفا قسمت در باره ی ما را مطالعه کنید من …
.

«نیاز» ثمین وطن‌‌دوست منتشر می‌شود | موسیقی ما

موسیقی ما – ثمین وطن‌دوست آلبوم موسیقی «نیاز» را توسط شرکت فرهنگی-هنری «ترنم نی» منتشر و روانه بازار موسیقی می کند. این آلبوم پس از ۱۰ سال از انتشار اولین آلبوم وطن دوست و به پیشنهاد مرحوم نیما وارسته در زمان حیاتش در دست تهیه و تولید قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *