آموزش نشانه ن

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

شعر نشانه ها و آموزش الفبای فارسی کلاس اول ابتدایی برای …

بچه ها عاشق شعر هستند پس اگر کودک کلاس اولی دارید یا در حال آموزش الفبای فارسی و نشانه ها هستید در ادامه مجموعه ای از شعر نشانه ها برای آشنایی بیشتر کودکان با نشانه ها و حروف الفبا داریم. شعر خوانی یکی از روشهای پر بازده …
.

آموزش نشانه ن-فارسی اول دبستان – سایت تدریس ایران

در این مرحله معلم کارتهای آموزشی کتاب( ن ا ن وا , ن ا ن, بارا ن)را به دانش آموزان نشان میدهد و می پرسد که چه میبنند؟نشانه قرمز در کجا قرار دارد و چه صدایی دارد بچه ها نیز چند بار آن کلمه و صدای نشانه را تکرار میکنند.سپس یکی یکی جلو آمده و کارتها را روی تصویر بزرگ نشان می دهند.
.

کلاس اول نسترن | آموزش نشانه ها با شعر

آموزش نشانه ظ با شعر. ظ. بچّه ها من ظا هستم. با همه آشنا هستم. با ز همصدا هستم. از شكلش جدا هستم. يك شكل دارم بچّه ها. در همه جا مي آيم. كشيده است صدايم. آمده ام در حاف ظ. آخر خداحاف ظ
.

همه چیز برای تدریس نشانه نـ ن | فارسی اول دبستان | سایت …

طریقه ی نوشتن نـ ن را به درستی آموزش بدهید. از شعرهای مرتبط برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. به خاصیت نـ اشاره کنید که چون دستش روی خط دراز است یک دوست دیگر (نشانه ی دیگر)باید حتما دست او را بگیرند.
.

گام اول با كلاس اول | آموزش نشانه نـ ن

آموزش درس 5 نان حرف ( نـ غیر آخر- ن آخر) تولد نشانه ی (نـ غیر آخر – ن آخر) تولد تولد تولدت مبارک
.

پاورپوینت تدریس نشانه ها

نشانه اَ نشانه د نشانه م نشانه ای نشانه ز نشانه اِ نشانه ش نشانه ی نشانه پ چندنمونه پاورپوینت برای تدریس نشانه ی یک راآماده کردم ، انشاااله لذت ببرید.

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *