سیزدهم آذر ماه، روز بیمه

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

13 آذر ماه به مناسبت روز بیمه + متن و عکس تبریک روز بیمه

13 آذر ماه به مناسبت روز بیمه. سیزدهم آذر روز بیمه رابه متولیان بیمه کشور این سخت‌ کوشان بافکر وخستگی‌ناپذیر همیشه پویا تبریک و تهنیت می‌گوييم
.

دانلود ویدیوی سیزدهم آذر ماه، روز بیمه (فیلم) از آپارات

سیزدهم آذر ماه، روز بیمه (فیلم) سیزدهم آذر در تقویم رسمی ایران روز جهانی بیمه است. این روز نشانگر توجه به بیمه برای کاهش صدمات مختلف به انسان و اموال او است.
.

روز بیمه سیزدهم آذرماه

تعیين سالروز براي يك رويداد، حادثه يا پديده تنها به‌منظور ياد آوري مجدد اين رخداد نيست، بلكه با هدف سپاسگزاري از تلاش‌هاي كساني است كه خالصانه زحمت كشيدند تا اين رويداد ايجاد و به‌عنوان اثري جاودانه در اذهان تداعي شود.
.

متن پیام تبریک روز بیمه 13 آذر | عکس پروفایل تبریک روز بیمه

روز بیمه 13 آذر در تقویم کشور عزیزمان ایران به ثبت رسیده است متن پیام تبریک روز بیمه و عکس پروفایل تبریک روز بیمه در 13 آذر را در ادامه مشاهده می کنید جدیدترین پیام کوتاه تبریک روز بیمه را در این پست بخوانید.
.

بیست و یکمین همایش ملی بیمه و توسعه، 13 آذر ماه 1393

بیست و یکمین همایش ملی بیمه و توسعه در آذر ماه 1393 با حضور کارشناسان، دست اندرکاران، مدیران ارشد، اساتید و دانشجویان صنعت بیمه به مناسبت بزرگداشت روز بیمه(سیزدهم آذر) بر گزار می‌شود.
.

متن زیبا برای تبریک روز بیمه + عکس – تــــــــوپ تـــــــــاپ

روز 13 آذر ماه روز صنعت بیمه نام گذاری شده است و باید این روز را به تمامی عوامل این صنعت حیاتی و ضروری تبریک بگوییم. بیمه آرامش زندگی است و واجب است که برای قدردانی از زحمات تمامی بیمه گذاران و نمایندگی‌ها در این روز اطلاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *