سفرهای مذهبی محمدرضا شاه پهلوی، مشهد و مکه

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

Partizan Parsian – YouTube

سفرهای مذهبی شاه به مشهد و مکه / روبرو شدن محمدرضا پهلوی با امام زمان! … هجرت مخفیانه امام زمان به صیغه خانه …
.

سفر محمد رضا شاه پهلوی به مشهد سال 1356

سفرشاه به مشهد به قصد زیارت امام رضا و دیدار از بازسازی مشهد. … گیم. آموزشی. تفریحی. فیلم. مذهبی. … سفر محمد رضا شاه پهلوی به مشهد سال 1356. 67,170.
.

محمدرضا پهلوی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

محمدرضا پهلوی (۴ آبان ۱۲۹۸ در تهران ـ ۵ مرداد ۱۳۵۹ در قاهره) که به محمدرضاشاه پهلوی نیز شهرت دارد و تا پیش از انقلاب ۵۷ با عنوان رسمی اعلی‌حضرت همایونی، شاهنشاه آریامهر خطاب می‌شد ، دومین و آخرین پادشاه دودمان پهلوی و آخرین پادشاه ایران بود که از ۲۵ شهریور ۱۳۲۰ تا ۲۲ بهمن …
.

عکس های لو رفته از خوشگذرانی محمدرضا پهلوی با خانواده

عکس های لو رفته از خوشگذرانی محمدرضا پهلوی با خانواده را در سماتک مشاهده می کنید. در دوران حکومت شاهنشاهی ایران محمد رضا شاه پهلوی و خانواده اش خرج های سنگین و هزینه های گزافی را صرف خوشگذرانی خود می کردند.
.

محمدرضا پهلوی: سرگشته میان مذهب و فرنگی مآبی

عکسهایی که از شاه و زیارت مکه و مشهد موجود است خود گویای مذهبی بودنش است. تنها چیزی که مهم و تاسف آوره افزایش مساجد از 200 به پنجاه هزار در دوره سلطنت محمد رضا پهلویست که آن هم تحقیق عباس میلانیست.
.

فرارو | (تصاویر) آلبوم دیده‌نشده از محمدرضا پهلوی

محمدرضا پهلوی‌‌، شاه ایران و ثریا اسفندیاری، همسر دوم او در شهر هامبورگ آلمان. سفر با قطار بسوی شهر بن، پایتخت سابق جمهوری فدرال آلمان. تاریخ: ۲۷ فوریه ۱۹۵۵. فرح دیبا در پیست اسکی سنت موریس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *