برنامه فرمانده

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

فرمانده

مهلت ثبت نام فصل جدید فرمانده تا ۳۱ خردادماه جاری تمدید خواهد شد. از کلیه کسانی که علاقه مند به شرکت در فصل جدید مستند مسابقه فرمانده هستند، دعوت می شود فرم مربوطه را تکمیل کنند.
.

ثبت نام در مسابقه فرمانده

ثبت نام مسابقه فرمانده با ارسال فرم ثبت نام آغاز می شود. پس از احراز شرایط عمومی مراحل بعدی شامل مصاحبه و آزمون برگزار می شود. فرم ثبت نام در مسابقه فرمانده
.

فرمانده (4) – شبکه تلویزیونی افق

فصل چهارم مستند مسابقه فرمانده در این برنامه سرگرمی‌محور اگرچه در قالب واقع نمایش افراد، مکان‌ها و موقعیت‌ها در ذهن سازندگان اثر طراحی شده اما واکنش شرکت‌کننده این مسابقه به قدری آزاد و غیرقابل پیش‌بینی است که حتی می‌تواند ادامه مسابقه را تحت‌الشعاع قرار دهد.
.

عصر – شبکه تلویزیونی افق

برنامه تلویزیونی تحلیلی و گفتگومحور، حول مسائل روز داخلی و خارجی اعم از موضوعات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با محوریت حضور افراد و کارشناسان خبره و حاضر در رویدادهای مورد بحث.
.

برنامه فرمانده | منظوم

فرمانده (1393) ، فرمانده به کارگردانی و با بازی محمد ناظری ، سجاد سپهری شکیب شامل پوستر و عکس فرمانده ، دانلود تیزر و ویدئو فرمانده ، نقد فرمانده ، خلاصه داستان کامل و موضوع فرمانده ، معرفی بازیگران فرمانده و عوامل فرمانده …
.

صفحه اصلی – شبکه تلویزیونی افق

این برنامه روزهای زوج ساعت 22 به صورت زنده و تکرار آن روز بعد ساعت 17:30 از شبکه افق پخش می شود. ملازمان حرم – 17. … مستند مسابقه فرمانده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *