خود را برای سربازی اقا امام زمان اماده کنیم.نماهنگ مذهبی

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

خود را برای سربازی اقا امام زمان اماده کنیم.نماهنگ مذهبی

خود را برای سربازی اقا امام زمان اماده کنیم.نماهنگ مذهبی 22 هر چی بخوایی اینجا داریم(دنبالم کنید=دنبال میکنم) 1.2 هزاردنبال‌ کننده
.

زیباترین کلیپ ها و دعاهای مذهبی (تصویری) – مهدی بیا

در این نوشته زیباترین کلیپ های ویدئویی مهدوی را برای شما عزیزان آماده کردیم میتوانید به صورت زنده مشاهده کنید. … اما مهمتر لیاقت ما برای سربازی شماست … اجرتان با آقا امام زمان ( عج)
.

نشانه های دشمنان حضرت مهدی (ع) را بشناسید +معرفی نشانه های …

معاویه در زمان حکومت خود، شیعیان را تحت سخت ترین فشارها قرار داد و پس از او، فرزندش یزید نیز همان شیوه را در پیش گرفت. تاریخ گواهی می دهد که سخت ترین زمان برای شیعیان، زمان معاویه بوده است.
.

کلیپ مذهبی – یاس دانلود

دانلود مجموعه صوتی ادعیه و زیارات مربوط به امام زمان ( عج ) ادعیه و زیارات شاید تسکین درد شیفتگان حضرت مهدی (عج) باشد ، چرا که سال هاست انتظار فرج امام دوازدهم خود را می کشیم و برای او و آمدنش دست به دعا می گیریم .
.

مــعرفــت | امام زمان

بزرگترین وظیفه‌ی منتظران امام زمان این است که از لحاظ معنوی و اخلاقی و عملی و پیوندهای دینی و اعتقادی و عاطفی با مؤمنین و همچنین برای پنجه درافکندن با زورگویان، خود را آماده کنند.
.

چرا مراسم عزاداری امام حسین(ع) پیش از شهادت ایشان صورت می …

سربازی برای منجی … عشق و محبّت به حضرت باعث شده که دوستداران امام ، پیش از عاشورا خود را آماده کنند و لباس‌ سیاه بپوشند، نیز مساجد، تکایا و حسینیه ها را سیاهپوش کنند. … برای ظهور آقا امام زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *