هفته چهارم – 3) یافتن نقاط ثابت | عباس کریمی – مدل آیزینگ

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

مرد کوچک | هفته سوم مرداد ۱۳۹۲

Temporal measurement [edit source | edit]. Temporal measurement, or chronometry, takes two distinct period forms: the calendar, a mathematical abstraction for calculating extensive periods of time, [27] and the clock, a physical mechanism that counts the ongoing passage of time.In day-to-day life, the clock is consulted for periods less than a day, the calendar, for periods longer than a day.
.

کهکشان-سیارات وکائنات | هفته سوم مرداد ۱۳۹۰

سیاره، به جسمی فضایی با بسیار زیاد گفته می‌شود که گرد یک در گردش باشد و خود نیز ستاره نباشد.. در مداری به دور خورشید در گردش باشد. آن قدر جرم داشته باشد که گرانش خودش بر نیروهای پیوستگی جسم صلب آن غلبه کند.
.

هفته چهارم -جلسه دوم: همانند سازی DNA، پروتئین سازی

مدل مولکولی پیشنهاد شده به وسیله «واتسون و کریک» (Watson and Crick) تحولی را در رشته زیست شناسی مولکولی به وجود آورد. … در پایان یافتن زنجیر پروتئین نقش مهمی را ایفا می کنند. … هفته چهارم -جلسه دوم …
.

TWREC | هفته سوم دی ۱۳۹۴

3 – Instructables. این سایت از شما می‌خواهد هر چیزی که علاقه دارید را یاد بگیرید. با استفاده از دستورات ساده و ویدئوهای سرگرم کننده و جذاب و مفرح می‌توانید دانش خود را بالاتر ببرید.
.

مطالعات اجتماعی – جغرافیای طبیعی | هفته سوم مهر ۱۳۹۲

منظره هوايي كمپ آموزشي fbi يا دفتر تحقيقات فدرال كه به آكادمي fbi مشهور است. در اين كمپ ماموران جديد اين سازمان آموزش ديده و محل آن در شهر كوچك كوانتيكو در ايالت ويرجينيا واقع است.
.

کلبه علم | هفته سوم آبان ۱۳۹۱

ساختمان کابل . کابل ها بر اساس نوع کاربردی که دارند بسیار متنوع هستنند و به شکل های مختلفی در بازار یافت می شوند.ساختمان و اجزای تشکیل دهنده کابل های مخابراتی کاملا با کابل های مورد استفاده در صنعت برق فشار قوی و ضعیف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *