زایمان سزارین در هفته 35 ام بارداری

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

سزارین در هفته چندم بارداری انجام می شود؟

احتمال خطر در سزارین در هفته 37 بارداری، 10% و در زایمان طبیعی 8/2 % می باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم در هفته 37 سزارین انجام نشود. مطالعات بر روی 34458 نوزاد از سال 1998 تا 2006 انجام شد.
.

هفته 35 بارداری | همه چیز درباره هفته 35 بارداری

وضعیت جنین و مادر در هفته 35 بارداری. هفته به هفته ی بارداری با نمناک را پیش آمده ایم و حالا هفته 35 حاملگی را سپری می کند کودک شما در حال بزرگ شدن است؛ وزنش بیشتر از 2250 گرم شده و طول بدن او هم کمی بیشتر از 45.7 سانتی متر است.
.

5 خطر سزارین بعد از هفته 40 بارداری

در اکثر موارد، زایمان در هفته 40 بارداری اتفاق می افتد. این 40 هفته از آخرین تاریخ عادت ماهیانه محاسبه می شود. پزشک برای زنانی که می خواهند سزارین شوند، هفته 40 بارداری را برای انجام عمل سزارین …
.

زایمان سزارین و همه چیز درباره سزارین

– اغلب موارد زایمان بریچ . سزارین در هفته چندم حاملگی انجام می شود؟ توصیه می شود تا پیش از هفته 39 حاملگی این عمل را انجام ندهید چرا‌که احتمال مشکلات تنفسی در نوزاد و رشد ناکامل افزایش پیدا می کند.
.

هفته 35 بارداری،هفته سی و پنجم بارداری

جنین شما در هفته 35 بارداری . كودك شما در حال بزرگ شدن است! وزنش بيشتر از 2250 گرم شده و طول بدن او هم كمي بيشتر از 45.7 سانتي متر است.کودک شما در این هفته ممکن است حدود 450 گرم وزن بدست آورد.
.

از مسمومیت بارداری تا زایمان سزارین موفق

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با جراح زیبایی زنان خوب در تهران می توانید با شماره های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *