ایجاد فایل جدید در فتوشاپ

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

ایجاد فایل جدید در فتوشاپ – onliner.ir

به نام خدا برای اینکه یک فایل را در فتوشاپ باز کنیم 2 روش وجود دارد: 1- از منوی اصلی فتوشاپ گزینه ی file و سپس new را انتخاب کنید. 2- روش دوم استفاده از کلیدهای میانبر Ctrl + N است که استفاده از این روش به کار شما سرعت میدهد.
.

آموزش فتوشاپ پایه ایجاد یک فایل جدید

چگونه در فتوشاپ cc یک سند جدید ایجاد کنیم. ما در این آموزش نحوه ی ایجاد یک فایل جدید رو در فتوشاپ cc ویرایش 2017 را باهم مرور خواهیم کرد و پنجره ی ایجاد فایل جدید این نسخه رو باهم بررسی می کنیم.
.

آموزش ایجاد سند جدید در فتوشاپ ( ایجاد فایل جدید در فتوشاپ …

در این قسمت از مجموعه آموزش‌های مقدماتی فتوشاپ می‌خوایم به شما طریقه ایجاد فایل جدید در فتوشاپ را آموزش بدهیم. ایجاد سند جدید در فتوشاپ اولین گام از آشنایی با فتوشاپ و کار کردن با فتوشاپ است …
.

آموزش ایجاد فایل جدید و بازکردن تصاویر در فتوشاپ

مسیر اجرا: start → all programs→ adobe photoshop cc بعد از اجرای نرم افزار فتوشاپ برای ایجاد فایل جدید بایستی خودمان بعد از دادن تنظیمات لازم فایل جدید باز کنیم برای این کار: از قسمت فایل ،در قسمت new در قسمت name نامی برای فایل در نظر می …
.

رفع مشکل بازنشدن منوی New File در فتوشاپ | دانیال طاهری فر

در نسخه های جدید پنجره New File ظاهر جدیدی به خودش گرفته، اما متاسفانه برای خیلی از کاربران به صورت یک پنجره ی سیاه باز میشه و نمی توانند فایل جدید و با ابعاد دلخواه را در فتوشاپ باز کنند.
.

ایجاد پروژه جدید در فتوشاپ – چگونه صفحه جدید باز کنیم و پنجره …

ایجاد پروژه جدید در فتوشاپ چطوری انجام میشه؟ در کل ، 2 روش برای ایجاد پروژه جدید در فتوشاپ داریم: #1 زدن دکمه‌ی Open. بعد از باز کردن نرم افزار روی دکمه‌ی Open کلیک کنید و یک عکس رو باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *