آموزش اصناف – از هنر جنگ تا هنر کسب و کار

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آموزش هنر کسب و کار

مترجم:شیدا سالاروند. منبع: The EFMD Business Magazine Iss. 1 vol.11. امریک پیرودیو دو شارلت شرح می‌دهد که مرکز رشد مدرسه‌ی کسب‌وکار چگونه برای تولید «کارآفرین» هنر و آموزش مدیریت را با هم ترکیب می‌کند و آموزش هنر کسب و کار چگونه است.
.

هنر جنگ؛ آموزه هایی از ۳۰۰۰ سال پیش برای کار و زندگی …

تطبیق این آموزه ها با زندگی و کسب و کارتان با خود شما! هنر جنگ. بالاترین هنر در جنگ این است که تمام کشور دشمن را دست نخورده و بی عیب تصرف کنی. تخریب و انهدام آن سودی ندارد.
.

هنر جنگ – شهر کتاب آنلاین

مثال‌هایی از این مقایسه هستند. کتاب هنر جنگ که به مدت ۲۰۰۰ سال فقط در کشور چین استفاده می‌شد، هم اکنون به عنوان یک مرجع کلاسیک و ماندگار در دانشکده‌های بازاریابی و تبلیغات تدریس می‌شود.
.

هنر رزم – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

هنر جنگ (هنر رزم) (به چینی: 兵法 / به انگلیسی: The Art of War) رساله ای چینی در حوزه نظامی است که توسط سون تزو در قرن ششم قبل از میلاد در دوره ای میان بهار و پاییز نوشته شده‌است.
.

آموزش گام به گام بازاریابی پیامکی؛ اصول استفاده از پنل اس ام …

درواقع فارغ از نوع کسب و کار، برای رسیدن به سود بیشتر فروش بیشتر نیاز است و برای دستیابی به فروش بیشتر، باید مشتریان بیشتر داشت. شاید این موضوع اصلی ترین دلیل استفاده از سامانه پیامکی باشد.
.

کسب و کار خود را با خواندن کتاب «هنر رزم» رشد دهید – نماشا

کسب و کار جنگ دنیای مدرن است… دشمنت را بشناس و خودت را بشناس. از این راه در 100 مبارزه هرگز به مخاطره نمی‌افتی. بردن 100 مبارزه به معنی داشتن بیشترین مهارت نیست، بلکه به معنی رام کردن دشمن، بدون مبارزه است. این نکته ها را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *