آبشاری از طبیعت شگفت انگیز

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آبشارها؛ جلوه‌ای از طبیعت شگفت‌انگیز افغانستان

آبشارها؛ جلوه‌ای از طبیعت شگفت‌انگیز افغانستان آبشارهای طبیعی و افسون‌گر افغانستان پدیده‌های ناشناخته‌ای هستند که هنوز جایگاه خود را در این کشور به دست نیاورده‌اند.
.

آبشار نیاگارا ؛ هنرنمایی شگفت‌انگیز طبیعت – سفرزون

آبشار نیاگارا. نیاگارا، نام آبشار بزرگ و معروفی است که در مرز میان کانادا و آمریکا پدید آمده است که این دو کشور از داشتن چنین آبشار زیبا و شگفت‌آوری به خود می‌بالند.
.

آبشاری شگفت ‌انگیز در هند

آبشار «Hogenakkal» که در زبان محلی به معنای دود و صخره است، در جنوب هند و در ایالت تامیل نادو قرار دارد. این آبشار شگفت‌انگیز و دیدنی از رود کاوری سرچشمه می‌گیرد و از بین صخره‌های پرپیچ و خم می‌گذرد. در نهایت به ۱۴ قسمت …
.

آبشار رامونا، جواهری شگفت انگیز در امریکا

آبشار رامونا، جواهری شگفت انگیز در امریکا آبشارها یکی از مظاهر تماشایی طبیعت هستند که به نوعی عظمت و بزرگی را در کنار زیبایی و جذابیت تواماً ارائه می‌دهند.
.

آبشاری شگفت انگیز و پر رمز و راز در زیر دریا – ارک توریسم

این بار سری خواهیم زد به آبشاری شگفت انگیز در قاره آفریقا که به آبشار زیر آب مشهور است که از خوش عکس ‌ترین آبشار های جهان به شمار آمده و اعجاز این آبشار شگفت انگیز این مکان را به جایی خاص برای …
.

آبشار رامونا، طبیعتی شگفت انگیز در امریکا+عکس

این بار سری خواهیم زد به آبشاری شگفت انگیز در ایالات متحده که یکی از خوش عکس‌ترین آبشارهای جهان به شمار آمده و بازدید کنندگان فراوانی دارد. در این سفر نیز ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *