آموزش برش و دوخت یکسره بسیار زیبا از پیراهن مردانه/ ویدئو بی کلام

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آموزش برش و دوخت کیف دستی پارچه ای با تزیینات تکه دوزی شده …

در این ویدئو، در این ویدئو هنرمند نحوه برش و دوخت یک کیف دستی بسیار کاربری را آموزش می دهد. آموزش به صورت بی کلام است و تمامی مراحل برش و دوخت به صورت گام به گام و واضح نمایش داده می شود.
.

آموزش کامل برش و دوخت کش سر گل دار پارچه ای

در این ویدئو نحوه برش و دوخت یک کش سر فوق العاده زیبا و بازاری آموزش داده می شود. ویدئو بی کلام است و تمامی مراحل برش و دوخت این کش، به صورت گام به گام نمایش داده شده است. الگوی برش این کش سر زیبا را در سایت ویراز جستجو کنید …
.

آموزش برش و دوخت کامل پیراهن مردانه استاد ونوس – آموزش برش و …

آموزش برش و دوخت 6 (دوخت و نصب آستین) | HonarBazaar آموزش های اخیر جولای 11, 2017 ژوئن 12, 2017 می 23, 2017 آگوست 10, 2019 دسامبر 31, 2017 دسامبر 19, 2017 آموزش برش و دوخت ۶ (دوخت و نصب آستین) توسط: در دسامبر 26, 2017 سلام عزیزان دل هنربازار.
.

آموزش بافت کش سر قلاب بافی با شکوفه های گیلاس+ ویدئو بی کلام …

در این ویدئو نحوه بافت یک کش سر بسیار زیبای قلاب بافی با شکوفه های گیلاس آموزش داده می شود. سطح بافت ساده و ویدئو بی کلام است با کمی دقت و دنبال کردن ویدئو می توان این بافت ساده و زیبا را آموخت.
.

آموزش برش و دوخت وسایل آرایش تکه دوزی شده بسیار زیبا + ویدئو …

در این ویدئو نحوه برش و دوخت یک کیف پول بسیار شیک و بازاری تکه دوزی شده، آموزش داده می شود. ویدئو بی کلام است و تمامی مراحل برش و دوخت به صورت واضح و گام به گام و قابل پیگیری نمایش داده می شود.
.

آموزش دوخت پیژامه با الگو (عکس)

آموزش کامل دوخت پیژامه یا شلوار راحتی در خانه برای آقایان و با کمی تغییر سایز برای خانم ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *