خلاصه ی ماجرای توریسم جنسی در مشهد!

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

خلاصه ی ماجرای توریسم جنسی در مشهد!

خلاصه ی ماجرای توریسم جنسی در مشهد! 51. … خرد جنسی30/پشت پرده توریسم جنسی در مشهد-سکسوالیته و ساختار/ دکتر ادریس راموز … خرد جنسی 27/رابطه جنسی و خواسته ی ناممکن!/ دکتر رضا احمدی.
.

ماجرای ادعای خدمات جنسی به عراقی‌ها در مشهد

دیروز خبری از قول رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی منتشر شد که با عنوان ارائه خدمات جنسی ۶۰۰۰ خانه‌مسافر در مشهد دست به دست شد؛ ادعایی که از جانب رئیس این اتحادیه کذیب شد.
.

فرارو | ماجرای حاشیه‌‌های جنسی درباره زائران عراقی در مشهد

حجت الاسلام محمد رضا زائری روزنامه نگار اصولگرا هم در روزنامه خراسان ضمن تائید اینکه بخشی از مسئله صحت دارد تاکید کرد “حجم اغراق شده موضوع و نوع جریان سازی رسانه‌ای در فضای مجازی به خوبی نشان دهنده برنامه ریزی حساب شده و دست‌های پنهان در این تبلیغات آشکار بود.”
.

معمای مشهد؛ توریسم جنسی! – rasekhoon.net

معمای مشهد؛ توریسم جنسی! … ­ های بی در و پیکر مجازی در حال دست به دست شدن است که آن هم مسئله ی مشهد و توریسم جنسی است که مستقیماً برادران عراقی را مورد حمله قرار داده اند. … توطئه انگلیس، فاسد …
.

جنجال افزایش زائران عراقی در مشهد در پی زنان فاحشه (عکس)

مجله نازوب: بعضی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ترجمه بخشی از این گزارش را با عنوان «افزایش چند برابری توریست‌های عراقی مشهد پس از ظهور داعش» منتشر کردند که به آمار تعداد زائران عراقی طی سال‌های اخیر در مشهد اشاره دارد.
.

افزایش آسیب‌های اجتماعی: سکس توریسم در شهر مشهد | رادیو زمانه

در همین یکی دو روزی که عکس برهنه ی تو را در یکی از هتل های مشهد و در محاصره ی نگاه های هیز و حریص زائران کشورهای همجوار دیده ام، باور کن کم مانده با سر به دیوار خانه ی سردارانی بکوبم که در ظاهر …

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *