تیزر میزبانی ایران در جام ملتهای ۲۰۲۷ آسیا وفیلم

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

ایران ظرفیت های بالایی برای میزبانی جام ملتها ۲۰۲۷ دارد …

ظرفیت های موجود در ایران در شرایط خوبی است و این فرصت خوبی خواهد بود که شاهد تقویت آن هم باشیم. وی ادامه داد: در اخبار شنیدم که نام ایران در کنار ۴ کشور دیگر نهایی برای میزبانی قرار دارد.
.

کنسرت یه دختر که لت ایت گو میخونه، تقدیمی

در این مطلب از سایت ویدیاب برای شما دوستان وییدئو ایی با عنوان کنسرت یه دختر که لت ایت گو میخونه، تقدیمی ♡ آماده کرده ایم
.

مدارک میزبانی ایران برای جام ملت‌های آسیا به AFC ارسال شد …

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، میزبان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷ در سال آینده میلادی اعلام خواهد شد. رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۳ به میزبانی کشور چین برگزار می‌شود.
.

پنج نامزد رسمی میزبانی از جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ – مشرق نیوز

به گزارش مشرق، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد با اتمام دوران نامزدی میزبانی از جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ در نهایت ۵ عضو از afc برای میزبانی از این رقابت ها مدارک خود را ارسال کردند.
.

ایران متقاضی میزبانی جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۷ شد

دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در این‌باره اعلام کرد: نامه درخواست میزبانی کشورمان برای مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ به انضمام فرم مربوطه در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۲۰ (۸ اردیبهشت ۹۹) برای afc ارسال شده است.
.

قطر مدارک میزبانی جام ملت های ۲۰۲۷ را تحویل AFC داد …

کشور قطر مدارک مربوط به میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ فوتبال آسیا را به afc تحویل داد. به گزارش خبرنگار مهر ، کشور قطر در کنار ایران، هند، عربستان و ازبکستان یکی از نامزدهای کسب میزبانی جام ملت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *