روش مخفی کردن فایل ها در کامپیوتر

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

مخفی کردن فایل ها و پوشه ها در ویندوز + تصاویر

مخفی کردن فایل ها و اطلاعات شخصی در کامپیوترهایی که چند کاربر دارند یکی از موارد مهمی است که باید در نظر گرفت. در این بخش از سایت نمناک با ترفندی آشنا می شویم که می توان پوشه های ویندوز را محو کرد.
.

آموزش مخفی کردن فایل ، پوشه و درایو در ویندوز 10 | گجت نیوز

۲- مخفی کردن پوشه‌ها به کمک فایل اکسپلورر. استفاده از اکسپلورر ویندوز جهت مخفی کردن فایل تقریبا شبیه به همان فرمان attrib است که در بالا به آن اشاره شد، با این حال امنیت این روش کمتر است.
.

پنهان کردن فایل در ویندوز 7 | آشکار کردن فایلهای مخفی – پیدا …

اگر می خواهید روش مخفی کردن فایل ها در ویندوز را یاد بگیرید و یا در خصوص پنهان کردن فایل های ویندوز سوالی دارید در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.
.

نحوه مخفی کردن فایل در ویندوز – هیدن کردن پوشه در کامیپوتر …

می خواهید فایل یا پوشه ها را در ویندوز مخفی کنید اما نحوه مخفی کردن پوشه در کامپیوتر را نمی دانید ؟ نگران نباشید در ادامه با آموزش مخفی کردن فایل در ویندوز 7 و 8 و 10 آشنا خواهید شد.
.

آموزش ساده و حرفه ای مخفی کردن فایل در ویندوز 10 – زومیت

مخفی کردن فایل‌ها در ویندوز ۱۰ در یک عکس jpeg. ما روش مخفی کردن فایل‌ها را در یک تصویر jpeg با استفاده از کد دستوری زیر آزمایش کردیم و در افزودن فایل rar در قالب تصویر jpeg، توانستیم به موفقیت برسیم.
.

آموزش رمز گذاری و مخفی کردن پوشه ها در ویندوز

روش سوم: مخفی کردن پوشه و فایل ها. شما همچنین می توانید برای محافظت دو چندان از پوشه ها و فایل های حساس خود آن ها را پس از رمز گذاری در کامپیوتر خود مخفی کنید. بدین منظور: ۱.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *