جنگ داخلی (دزد و پلیس حتما ببینید کار خودمه)

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

جنگ داخلی (دزد و پلیس حتما ببینید کار خودمه)

منبع کلیپ (جنگ داخلی (دزد و پلیس حتما ببینید کار خودمه)) : وبسایت آپارات -> کانال -> h.v_c.g تمامی کلیپ ها به صورت امبد در سایت نمایش داده میشوند ، یعنی هر پخش کلیپ به آمار پخش کلیپ در آپارت شما اضافه میکند و برابر با پخش شدن کلیپ …
.

در عشق و علاقه تاجیکان به ایرانیان … شما ایرانی هستی ؟… نور …

نشانه های جنگ داخلی کم وبیش به چشم میخورد . دزدی اموال عمومی و غارت مغازه ها از اخبار عادی و شایعاتی است که دائما دهان به دهان می چرخد . حتی نشانه هایی از قحطی دیده میشود .
.

۷ عکس جنگی که جهان را تغییر دادند – وبلاگ وب یاد

۴-افتادن سرباز، جنگ داخلی اسپانیا،۱۹۳۶ “سرباز وفادار در لحظه مرگ” اسم رسمی این عکس است که لحظه‌ تیر خوردن یک سرباز و به زمین افتادن آن را نشان می­‌دهد.
.

جنگ داخلی | مقدمه ای بر جنگ داخلی

جنگ داخلی | مقدمه ای بر جنگ داخلی – هرآنکس که در جنگ داخلی موضع گیری نکند، آماج رسوایی خواهد شد و از هر حقی در برابر سیاست محروم می‌شود
.

20 فیلم برتر از نگاه تماشاگران معمولی سینما – بدونیم

اشتیاق و عشق اندرو به موسیقی خیلی سریع تبدیل به وسواس می شود، چون معلم موسیقی اش او را با استبدادی که دارد مورد فشار قرار می دهد. فیلمی است که باید حتما ببینید!. The Silence of the Lambs ( سکوت بره ها )
.

۳۰ فیلم برتر تاریخ سینمای جهان که حتما باید ببینید ⋆ دورنگر …

هشت و نیم داستان یک کارگردان ایتالیایی است که قصد دارد فیلمی علمی تخیلی بسازد اما حس می‌کند چشمه الهام و خلاقیتش خشک شده و در کار ساخت فیلم مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *