آبشار گَزو _ شیرگاه

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آبشار گزو کجاست؟ | تور آبشار گزو

آبشار گزو در استان مازندران واقع است. این آبشار با ارتفاع مجموع 48 متر در منطقه‌ی جنگلی و سر سبز و زیبای لفور مازندران در کنار امامزاده‌ای معروف به سه بزرگوار گزو در فاصله‌ی 15 کیلومتری زیرآب سوادکوه قرار دارد.
.

با آبشار گزو آشنا شوید | وبلاگ اسنپ تریپ

از دو مسیر می‌توانید به آبشار گزو برسید. از شیرگاه تابلوی جمشیدآباد را دنبال کنید تا چند صد متر جلوتر به جنگل برسید. کمی در جنگل پیاده روی کنید تا به تابلوهای امامزاده گزو برسید.
.

آبشار گزو شیرگاه

این آبشار با ارتفاع مجموع 48 متر در منطقه ی جنگلی و سر سبز و زیبای لفور مازندران در کنار امامزاده ای معروف به سه بزرگوار گزو در فاصله ی 15 کیلومتری «زیراب» سواد
.

سفرنامه لفور و آبشار گزو – کجارو

آبشار گزو، آبشاری به ارتفاع ۵۳ متر در منطقه لفور در استان مازندران است. در ادامه سفرنامه یکی از کاربران کجارو به این منطقه را می‌خوانید.
.

دیدنی های سوادکوه؛ از آبشار گزو تا دریاچه شورمست – کجارو

آبشار گزو با ارتفاع تقریبی ۷۰ متر در فاصله ۱۵ کیلومتری بخش شیرگاه از توابع شهرستان سوادکوه و در جنگل‌های سرسبز و زیبای لفور و در کنار امام‌زاده‌ای معروف به «سه بزرگوار گزو» قرار دارد.
.

آبشار گزو، خروشی به ارتفاع یک آبشار – وبلاگ اقامت ۲۴

آبشار گزو شیرگاه مطلب مرتبط: بهترین جای شمال برای مسافرت آبشار گزو در منطقه ا‌ی جنگلی به نام لفور و در کنار امامزاده سه بزرگوار گزو، در فاصله ۱۵ کیلومتری زیرآب سوادکوه قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *