آموزش پخت چیز کیک یخچالی با مربای گل و گردو

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

کیک یخچالی- طرز تهیه کیک پتی بورشکلاتی خوشمزه مرحله به مرحله …

کیک های بدون فر یا یخچالی از این جهت پر طرفدارند که به راحتی می توان انواع مختلف آن را با افزودن مواد و طعم دهنده های متعدد و حتی انواع میوه تازه تهیه کرد و نیز درد سر های پخت کیک و خراب شدن های …
.

طرز تهیه کیک هویج با گردو و دارچین

طرز تهیه کیک هویج و گردو و دارچین: برای تهیه کیک هویج ابتدا تخم مرغ، شکر و وانیل را با همزن خوب هم میزنیم تا رنگش تغییر کند. سپس روغن را اضافه میکنیم.
.

طرز تهیه کیک یخچالی • دونفره

طرز تهیه کیک یخچالی با آموزش مرحله له مرحله. کیک یخچالی بدون احتیاج به فر و با بیسکوییت پتی پور ساده و آسون و مجلسی برای مهمانی ها و پذیرایی. یک دسر عالی.
.

طرز تهیه چیز کیک به دو روش سرد و گرم

طرز تهیه چیز کیک. 2 روش تهیه چیز کیک به روش های سرد و گرم: چیزکیک ها دو نوع هستند؛ سرد و گرم. اولی آسان و دومی سخت. مدل چیزکیک سرد نیازی به پختن ندارد و فقط با یخچال سرو کار خواهید داشت.
.

طرز تهیه چیز کیک یخچالی – مجله تصویر زندگی

این کیک تنها با ۷۵۰ گرم مواد اولیه آماده میشود و حتی در پخت کیک میتوانید از بیسکوئیت ساقه طلایی نیز استفاده کنید. طرز تهیه چیز کیک یخچالی آموزش تهیه چیز کیک یخچالی :
.

طرز تهیه چیز کیک یخچالی

چیز کیک یخچالی، یک دسر ساده، خوشمزه و بدون نیاز به فر اصولا” چیز کیک ها به دو صورت تهیه می شن : 1 – یخچالی 2 – فر . این چیز کیکی که درست کردم از نوع یخچالی هست و نیاز به فر هم نداره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *