محاسبه ۱۳ پارامتر اقیانوس شناسی با تصاویر ماهواره ای

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

محاسبه 13 پارامتر اقیانوس شناسی با تصاویر ماهواره ای – مدرسه …

آموزش کاربردی محاسبه 13 پارامتر اقیانوس شناسی با تصاویر ماهواره ای . در این محصول به شما اموزشی میدیم بدون هیچ کد نویسی این پارامتر ها را اندازه گیری کنید.
.

معرفی داده های زیست محیطی حاصل از تصاویر ماهواره ای و سنجش از دور

در این کارگاه آنلاین امیرحسین احراری به معرفی داده های زیست محیطی حاصل از تصاویر ماهواره ای و سنجش از دور پرداخته که در انواع پروژه ها قابل استفاده است.
.

بررسی و مدلسازی دمای سطح دریا (SST)با استفاده از تصاویر …

سنجش ازدور یک منبع اطلاعاتی مناسب، برای برآورد این پارامتر اقیانوسی در مقیاس جهانی و منطقه‌ای است. با توجه به پرتاب ماهواره لندست-8 در سال 2013 و مجهز بودن این ماهواره به دو باند حرارتی و توان …
.

ماهواره ها و کاربرد های آن :: مرکز آموزش بیسیم

ماهواره ها و کاربرد های آن – مقدمه ماهواره، یا قمر مصنوعی (Artificial Satellite) ، به دستگاه‌های ساخت بشر گفته می‌شود که در مدارهایی در فضا به گرد زمین یا سیارات دیگر می‌چرخند، (ماه، …
.

نقشه پایش ماهواره‌ای دمای آب دریای خزر منتشر شد – ایستنا

سازمان فضایی ایران نقشه پایش ماهواره ای دمای سطح آب دریای خزر را منتشر کرد. برمبنای داده های ماهواره سنجش از دور، بیشترین مقادیر دمای دریای خزر مربوط به بخش جنوبی این دریاچه است.
.

جغرافیای ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

همچنین اصلاح مرز با موقعیت میلهای مرزی، اصلاح مرز در نقاطی فاقد میل مرزی با استفاده از نقشه‌های پوششی ۱:۲۵۰۰۰و تصاویر ماهواره ای موجود مانند گوگل و بینگ از دیگر اقدامات این حوزه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *