حال و آینده چگونه بر هم تاثیر میگذراند؟

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

ترس از مرگ یا تاناتو فوبیا: چگونه بر این ترس غلبه کنیم؟ | فول فکر

من يه دختر ٣٠ ساله مستقل و روى پاى خود ايستاده هستم و از ١٨ سالگى خيلى زحمت كشيدم و در حال حاضر هم زندگى خوبى دارم.پدر من مرد ثروتمندى بود و زمانى كه من ١٥-١٦ سالم بود ورشكست شد و ما خيلى از …
.

تاثیر گذاری بر دیگران چگونه میسر خواهد بود؟ | چگونه شخصیت …

حتی اگر یک نفر هم از حس مثبت ما تاثیر بپذیرد و بتواند راهی که برایش بهترین است را انتخاب کند، به هدف خود رسیده ایم و در واقع تاثیر گذاری بر دیگران از سمت ما محقق شده است .
.

۷ تأثیر مهم لینکدین بر آینده شغلی شما – تکراسا فارسی

لینکدین با ۲.۶ میلیون کاربر ایرانی، روز به روز در حال گسترش است. اما چرا حضور در لینکدین اهمیت دارد و چگونه فعالیت در آن به آینده شغلی شما کمک خواهد کرد؟
.

تأثیر وضعیت مالی بر عشق و رابطه چگونه است؟

عشق و پول مقوله‌هایی نیستند که ما دوست داشته باشیم آن‌ها را به هم ربط بدهیم. هر چند عشق چیزی نیست که بتوان با پول آن را خرید، اما واقعیت این است که پول می‌تواند به طریقی هر رابطه‌ی عاشقانه‌ای را تحت تاثیر قرار بدهد (چه …
.

15 راه ساده برای خلاص شدن از یکنواختی زندگی

اما شما اشتباهاتتان نیستید، مشکلاتتان هم نیستید، و الان با قدرت شکل دادن به زمان حال و آینده‌تان اینجایید. 15 – زمانی که باید بگذرید. همیشه موضوع ترمیم چیزی که شکسته است نیست.
.

تاملی در آینده کسب و کار: بی مهارت ها، جایگاهی نخواهند داشت …

بنابراین در چنین فضای پویا و در حال حرکتی هم دولت ها و هم مردم باید خود را برای مشاغل آینده آماده کنند و در نظر داشته باشند که اموزش و مهارت آموزی باید بر مبنای نیازهای دنیای آینده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *