اموزش فتوشاپ دوره مقدماتی (اموزش روتوش صورت) جلسه3

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آموزش فتوشاپ کلاس photoshop مقدماتی تا پیشرفته – مجتمع فنی …

سرفصل دوره آموزش فتوشاپ نسخه CC مقدماتی تا پیشرفته. آشنایی با مبانی تصویر دیجیتال، محیط کاری فتوشاپ و تنظیمات اولیه Introducing Software work space Introducing Image Data: o Image Size o Pixel o Resolution (Compare image resolutions) o Color Mode o File Formats o Setting Preferences o Making Shortcuts
.

آموزش فتوشاپ – آموزش رایگان فتوشاپ – فیلم رایگان فتوشاپ

آموزش روتوش فتوشاپ – آموزش فتوشاپ عکاسی – آموزش فتوشاپ معماری – آموزش پست پروداکشن فتوشاپ. آموزش رایگان فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته به صورت خودآموز
.

آموزش مقدماتی فتوشاپ | آموزش مقدماتی Photoshop

در این قسمت از آموزش مقدماتی فتوشاپ، نگاهی به روش دوم یعنی تایپ ناحیه ای خواهیم انداخت، در این روش قادر خواهیم بود تا متن های طولانی را در یک ناحیه از قبل انتخاب شده تایپ کنیم.
.

دوره آموزش مقدماتی فتوشاپ | آن آموز

آموزش مقدماتی فتوشاپ بصورت تصویری و دارای 12 جلسه و بصورت رایگان می باشد. این دوره آموزشی برای افراد مبتدی مناسب است.
.

فتوشاپ مقدماتی | آموزشگاه عکاسی دیدنگار

سرفصل آموزش فتوشاپ مقدماتی: معرفی ابزار کار: در این جلسه هنرجو با محیط کار فتوشاپ آشنا می شود. تنظیم نور: در این مبحث هنرجو به صورت عملی، تنظیمات نور و فرمت ها را در فتوشاپ آموزش می بیند.
.

آموزش مقدماتی فتوشاپ (قسمت اول) | فضای کار (Workspace)

آموزش ویدئویی رایگان فتوشاپ. بهمن یکی از بهترین متخصصین فتوشاپ است که،نزدیک به 1200 ساعت تدریس نرم افزار فتوشاپ در مراکز آموزشی مرتبط، برگزاری ده ها ورکشاپ تخصصی فتوشاپ، بیش از 3500 ساعت تدریس خصوصی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *