جعبه فیوز خودرو

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

جعبه فیوز خودرو را خودتان عیب یابی کنید

برای عیب یابی و تعویض فیوز خودرو، ابتدا جعبه فیوز را پیدا کنید و با یک مولتی متر یا با نگاه کردن، فیوز سوخته را پیدا کنید و آن را تعویض کنید. همیشه تعدادی فیوز زاپاس در خودرو داشته باشید.
.

جعبه فیوز پژو 405 و راهنمای وظیفه هر فیوز – همراه مکانیک

جعبه فیوز پژو 405 مانند جعبه فیوز هر خودرو دیگری یکی از مهم‌ترین اجزای آن به‌شمار می‌رود. اهمیت انرژی الکتریکی بر هیچ کس پوشیده نیست چراکه بدون آن عملا زندگی بشر فلج شده و جهان غرق در تاریکی خواهد بود.
.

جعبه فیوز پراید و راهنمای وظیفه هر فیوز در سیم کشی انواع …

از آنجا که دفترچه راهنمای خودرو همیشه در دسترس نمی باشد ما در این مطلب قصد داریم تا نقشه کامل جعبه فیوز پراید را قرار دهیم تا با استفاده از آن بتوانید به سادگی وظیفه هر فیوز را مشاهده کرده و در صورت بروز اشکال آن را تعویض …
.

جعبه فیوز پژو 405 ، آردی و روآ و راهنمای وظیفه فیوزهای مختلف …

جعبه فیوز پژو ۴۰۵. جعبه فیوز پژو ۴۰۵، آردی و پژو روا تقریبا با یک نقشه طراحی شده است و هر سه مدل خودرو دارای ۳۰ عدد فیوز می باشند که هر فیوز ممکن است یک یا چند وظیفه را داشته باشد.
.

جعبه فیوز ماشین | کوییک سرویس وحید | تنظیم جعبه فیوز ماشین در محل

جعبه فیوز ماشین کنترلر شدت جریان ماشین است که شامل تعدادی فیوزبا مقاومت های مختلف میباشد . این بسته به نوع و مدل ماشین تعداد این فیوز ها و ولتاژ مقاومت آنها متفاوت هستند .
.

جعبه فیوز خودرو های اصلی پژو ۴۰۵ ، پارس و سمند | دنیای صنعت برق

جعبه فیوز پژو ۴۰۵ قطعه‌ای در خودرو است که قطعا تمام دارندگان خودرو پژو ۴۰۵ با آن درگیر بوده‌اند. اگر شما هم دارنده ماشین پژو ۴۰۵ هستید یا به هر دلیلی با این خودرو سروکار دارید لازم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *