آنچه زنان و مردان لازمه در مورد پریود بدونند

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آنچه مردان و زنان باید بدانند.

زنان از مردان متعهد و مسئول خوششان مي آيد در جهت تأمين اين نياز زنان بايد تلاش شود تا صميميت لازم برقرار گردد . البته فکر نکنید مرد مقتدر برای زن مردی است که بلندتر داد میزنه .
.

آنچه زنان و مردان باید در مورد عوارض رادیولوژی بدانند …

آنچه زنان و مردان باید در مورد عوارض رادیولوژی بدانند. علم رادیولوژی تصویر برداری با روش های مختلف از بدن انسان برای تشخیص دقیق بیماری ها می باشد که امروزه پیشرفت چشمگیری داشته است اما قبل از استفاده از آن باید از …
.

راز هایی که باید مردان در باره زنان بدانند!

-مردان و زنان در برابر فشارهای عصبی واکنش های متفاوتی از خود نشان می‌دهند.دراینگونه مواقع زن نیازمند نزدیکی و درک طرف مقابلش می‌باشد ، در صورتی که مرد به تنهایی احتیاج دارد.
.

هر آنچه که درباره مشکلات جنسی مردان باید بدانید – دکتر فاطمه …

در این آزمایش از فرد خواسته می شود که قبل از خواب و در حالتی که آلت تناسلی نعوظ ندارد نوار کاغذی را به دور آلت تناسلی بپیچند به طوری که نه سفت باشد و نه شل. اگر در حالت خواب نعوظ وجود داشته باشد.
.

آنچه مردها باید در مورد زنان بدانند

آنچه مردها باید در مورد زنان بدانند،یافته‌های علمی نشان می‌دهد که تفاوت‌های جنسیتی مسئله‌ای ذاتی است. اختلاف زنان با مردان فقط در فرم اندام و سبک لباس پوشیدنشان نیست.
.

نکات مهم در مورد پریود شدن دختران

نکات مهم در مورد پریود شدن دختران؛ ویژه دختران عزیز زیرا شرایط جسمی و فیزیکی زنان پس از ازدواج و زایمان با دخترخانم ها کاملا متفاوت است. سؤال: زنى هستم ۲۸ ساله که به مدت ۱۵ روز مشکل پریودى …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *