آموزش حکم؛ حکم دو و سه نفره

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

آموزش حکم

حکم نام بازی‌ای با ورق‌های بازی (۵۲تایی) متکی بر بخت و مهارت است. محبوب‌ترین گونهٔ این بازی نوع چهارنفرهٔ آن است گرچه گونه‌های دو نفره یا سه نفرهٔ آن هم بازی می‌شود.
.

آموزش بازی ورق – حکم ۲ نفره | بتویاد آموزش بازی ورق – حکم …

آموزش بازی ورق – حکم ۲ نفره … – در بازی دو و سه نفره بازیکنی که ببرد حاکم راند بعدی میشود. در بازی سه نفره اگر در آخر بازی دوتا از بازیکنان شش دست بگیرند و بازیکن سومی پنج .
.

حکم (بازی) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

حکم نام بازی‌ای با ورق‌های بازی (۵۲تایی) متکی بر بخت و مهارت است. محبوب‌ترین گونهٔ این بازی نوع چهارنفرهٔ آن است گرچه گونه‌های دو نفره،سه نفره،پنج نفره و شش نفره ی آن هم بازی می‌شود.
.

اموزش كامل پاسور اموزش كامل پاسور بازی حکم حکم هم

اموزش كامل پاسور اموزش كامل پاسور بازی حکم حکم هم 2 هم 3 و هم 4 نفره بازی میشه. در حالت 2 نفر یک حاکم داریم و نفر دیگه که این حاکم باید مشخص بشه که برای این منظور اکثرا به این طریق عمل میکنند که برای هر نفر برگ میکشند اولین …
.

آموزش حکم 3 نفره – rozblog.com

اسم بازی: حکم 3 نفره اصالت: اروپا تعداد بازیکن: 3نفر استاندارد: 51 کارت هدف از بازی: بردن هفت ست (راند) بازی زودتر از حریف. نوع بازی: سرگرمی و قمار توزیع کارت: Dealer – در بازی سه و چهار نفره به هر نفر اول پنج کارت بدهید و بعد از …
.

خال حکم – مطالب ابر آموزش بازی حکم 3 نفره

حکم نام بازی‌ای با ورق‌های بازی (۵۲تایی) متکی بر بخت و مهارت است.محبوب‌ترین گونهٔ این بازی نوع چهارنفرهٔ آن است گرچه گونه‌های دو نفره یا سه نفرهٔ آن هم بازی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *