بورک اسفناج و پنیر صبحانه

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

طرز تهیه بورک اسفناج مرحله به مرحله • دونفره

طرز تهیه بورک اسفناج مرحله به مرحله. بورک یک میان وعده یا پیش غذای معروف ترکیه ای هستش که با خمیر یوفکا و انواع مواد به عنوان فیلینگش تهیه میشه.
.

بورک اسفناج – طرز تهیه بورک اسفناج و پنیر – غذای محبوب …

بورک اسفناج یکی از انواع بورک ترکی می باشد که یک میان وعده و یا پیش غذای سبک و خوشمزه است.بورک ترکیه ای با خمیر یوفکا و یا همان خمیر فیلو تهیه می شود. درون خمیر را با هر نوع موادی طبق ذائقه و سلیقه می توان پر کرد.
.

طرز تهیه بورک اسفناج و پنیر- مجله تصویر زندگی

طرز تهیه بورک ترکی با اسفناج و پنیر . بورک (به ترکی Börek) یک میان وعده فوق العاده پرطرفدار در کشور ترکیه است. این پیش غذا متشکل است از یک خمیر نان یا شیرینی (معروف به خمیر یوفکا) و مواد مورد علاقه!
.

بورک اسفناج با پنیر – چی بخوریم؟

طرز تهیه بورک اسفناج با پنیر: نمک ، آرد و خمیر مایه خشک را با هم خوب مخلوط می کنیم سپس کره آب شده و پودر رزماری و یک عدد تخم مرغ را به آن اضافه و مخلوط می کنیم و بعد آرام آرام شیر را اضافه کرده ومخلوط می کنیم به مدت 15 دقیقه…
.

طرز تهیه بورک پنیر، صبحانه ای بی نظیر | ستاره

بورک پنیری یکی از انواع بورک ترکیه‌ای است که برای وعده صبحانه تهیه می‌شود. تقریبا تمام مواد اولیه مورد نیاز برای این صبحانه لذیذ در منزل وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید.
.

2 طرز تهیه بورک ترکی گوشت و پنیر و بورک اسفناج ترکی | مجله …

«بورک »از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین غذاهای فینگرفودی است. طرزتهیه بورک ترکی گوشت و پنیر و بورک اسفناج و پنیر با خمیر یوفکا یا فیلو را در مجله کوروش بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *