مسیریابی با Navigation Component. مسیریابی بین فرگمنت و اکتیویتی ها

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
ویدئو
دانلود ویدیو

نتایجی از دیگر سایت ها:

رویکرد جدید؛ یک اکتیویتی برای هر اپلیکیشن کافیه! – ایده طلایی

مسیریابی با Navigation Component مسیریابی بین فرگمنت و اکتیویتی ها در اندروید می تونه برای یک برنامه نویس تازه کار پیچیده به نظر برسه. مسائل زیادی وجود داره که باید فکری به حالش کرد. از انتقال داده گرفته تا اضافه کردن انیمیشن …
.

طرح navigation برنامه تنها با یک اکتیویتی | بررسی معماری …

مدیریت جریان پیچیده ای از navigation با معماری تک اکتیویتی. انواع معماری ها برای مدیریت navigation یک برنامه، موضوعی بود که در مقاله های پیشین بلاگ بررسی کردیم. به طور خاص مزایا و معایب معماری تک اکتیویتی را بررسی نمودیم.
.

کار با اندروید Navigation Architecture Component | حسام …

این کامپوننت عضوی از پکیج AndroidX می باشد و از طریق آن جا به جایی در صفحات برنامه به کلی تغییر میکند. Navigation Architecture Component از فرگمنت, اکتیویتی و deep link پشتیبانی می کند.
.

آشنایی کامل با پروتکل های مسیریابی شبکه | مقالات آموزشی …

هدف ما از ارائه‌ی این مقاله، آشنایی کامل با پروتکل های مسیریابی شبکه است. در مقالات قبلی توضیحاتی درباره‌ی مسیریابی در دنیای شبکه ارائه دادیم و با برخی از اصطلاحات موجود در این زمینه آشنا شدیم.
.

مکانیابی مسیریابی Location Routing Problem (پروژه کامل …

مکانیابی مسیریابی Location Routing Problem (پروژه کامل همراه با مدل ها و روشهای حل)این محصول شامل دو پروژه کامل و مجزا می باشد که همگی در یک محصول برای فروش قرار داده شده است. و در ادامه فهرست هر دو پروژه آورده شده.
.

آموزش مبانی مسیریابی در ASP.NET

مسیریابی یک سرویس اصلی در دسترس برای هر برنامه asp.net است. با مسیریابی، می توانید url های سایت را از مکان های فیزیکی فایل های aspx جدا کنید. برای توسعه دهندگان mvc، مسیریابی برای نقشه برداری url ها در متدهای کنترل کننده mvc ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *