ساخت اسلایم با خمیر دندان فقط با ۲ چیز در منزل بدون چسب و بوراکس

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

نتایجی از دیگر سایت ها:

3 روش ساخت اسلایم بدون بوراکس ( با عکس و ویدیو ) – کوروک

اصولا خمیر اسلایم را با بوراکس درست میکنند اما به دلیل نبودن این ماده در تمامی خانه ها آموزشی با ۳ روش مختلف تهیه کرده ایم تا بتوانید به سادگی با هر مواد اولیه ای که در خانه دارید خمیر اسلایم را تهیه کنید .
.

آموزش 7 مدل خمیر اسلایم در خانه بدون بوراکس – تازه ترین ها …

ساخت خمیر اسلایم شفاف مواد لازم برای ساخت خمیر اسلایم شفاف ۱/۴ فنجان چسب مایع شفاف پودر بوراکس ۳/۴ فنجان آب همچنین شما می‌توانید ژل بازی اسلایم را بدون بوراکس و به راحتی در منزل بسازید.
.

ساختن اسلایم با خمیر دندان و شامپو !! ( با عکس و ویدیو …

ساختن اسلایم عموما با بوراکس انجام میشود اما بدون بوراکس هم میتوان این کار را انجام داد . در این آموزش درست کردن اسلایم با خمیر دندان و شامپو گفته خواهد شد .
.

آموزش ساخت خمیر اسلایم خانگی به ۲ روش مختلف |دنیاک

دنیاک: خمیر بازی اسلایم یک وسیله ساده و بی خطر برای بازی بچه‌ها و وسیله‌ای برای آرامش اعصاب بزرگسالان است.این خمیر ژله‌ای را می‌توانید به هر شکلی در بیاورید، بدون اینکه خراب شود.
.

ویدئو/آموزش ساخت اسلایم با خمیر دندان

اسلایم،آموزش ساخت اسلایم،آموزش ویدیو ساخت اسلایم,ویدیو آموزش ساخت اسلایم،ویدیو طرز تهیه ساخت اسلایم،آموزش ساخت اسلایم با خمیر دندان،آموزش ساخت اسلایم در خانه،ویدیو آموزش ساخت اسلایم در منزل
.

درست کردن چهار نوع اسلایم بدون استفاده از چسب یا بوراکس …

طرز تهیه 4 اسلایم جذاب که براتون پایین تر ترجمه کردم. فقط این وسطاش خیلی حرف میزنه ! شما فقط حرف های اضافشو اگر دوست دارید بزنید جلو 🙂 مواد کلی: ماسک صورت – خمیر دندان- contact lens solution( فارسیشو دقیقا نمی دونم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *