کسب درامد از بورس

کاهش وزن پرتقال در اثر قرار گرفتن در نور خورشید

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار
کاهش وزن پرتقال در اثر قرار گرفتن در نور خورشید

برای دیدن مطلب مورد نظر لطفا روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

برای دیدن مطلب از سایت اصلی لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید
سایت اصلی

تاثیر نور خورشید بر پیشگیری از ابتلا به دیابت و چاقی

همچنین این تحقیقات نشان می دهد که قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید می تواند راه حل مناسب و آسانی برای کاهش روند چاقی، بهبود سوخت و ساز و متابولیک ضعیف و در نهایت کاهش دیابت باشد.
.

پیشگیری از پیر شدن با نور خورشید

همچنین قرار گرفتن در معرض نور خورشید تا حد زیادی از بروز افسردگی پیشگیری می کند؛ بیماری شایعی که سلامت روانی افراد را به خطر می اندازد و حداقل پنج سال طول عمرشان را کاهش می دهد.
.

۱۰ فایده نور خورشید برای سلامتی

امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که قرار گرفتن در معرض نور خورشید اثرات مثبت و منفی بر سلامتی دارد. با وجود اینکه اشعه های ماورای بنفش عامل بروز برخی بیماری های پوستی است، اما در درمان برخی بیماری ها نیز موثر است.
.

۷ پیشنهاد ساده برای کاهش وزن موثر

نور خورشید دریافت کنید: مطالعات نشان داده اند که قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند بر تغییرات وزنی اثر بگذارد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید، بهترین راه برای دریافت ویتامین دی است و این …
.

کاهش بیماری های قلبی با قرار گرفتن در معرض نور خورشید

براساس تحقیقات جدید قرار گرفتن در معرض نور خورشید از حمله قلبی و مرگ زودهنگام پیشگیری می کند.. در تحقیقات پیشین اعلام شده بود قرار گرفتن در معرض نور خورشید موجب افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست می شود اما نتایج تحقیق جدیدی …
.

خواص شگفت انگیز روغن پرتقال – دانستنی ها – سلامت نیوز

مساله دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که روغن مرکبات می‌تواند اثر قرار گرفتن در معرض اشعه ماورابنفش یا نور خورشید بعد از ۱۲ ساعت اعمال بر روی پوست را افزایش دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *