برای دبستان المپیاد هست؟اگه هست چه جوری میشه ثبت نام کرد؟

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

برای دیدن مطلب مورد نظر لطفا روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

برای دیدن مطلب از سایت اصلی لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید
سایت اصلی

المپیاد های گاما …… | گاما

پرسش و پاسخ مقطع دبستان پایه پنجم رشته درس … لطفا کدی که برای شما ارسال شده است را وارد کنید. کد فعال سازی : … هنوز عضو نشده اید؟ ثبت نام کنید.
.

ثبت نام در بهترین پیش دبستانی و دبستان منطقه 1 مدرسه تزکیه …

ثبت نام در بهترین پیش دبستانی و دبستان در رابطه با بهترین ها خواهشا صحبت بشه مدرسه تزکیه برای مقطع پیش دبستانیش اتاق شن برای بازی بچه هاست … مدرسه سر نزدم برای همین اطلاعاتم ازش ناقصه اما …
.

شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش …

شرایط عمومی و اختصاصی، تاریخ و نحوه ثبت نام، مواد امتحانی و زمان توزیع کارت آزمون استخدام 40 هزار نفری وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.
.

پشت كنكوری ها – چگونه در دانشگاه افسری پذیرفته بشیم؟

برای ثبت نام در این آزمون که در اردیبهشت انجام میشود باید از اواخر بهمن تا اواسط اسفند در محل های که از طرف کزینش آجا مشخص میشود حضور یافت و اقدام به ثبت نام کرد تا بتوان در آزمون شرکت کرد.
.

مدارس غیر دولتی (غیرانتفاعی) دخترانه منطقه 8 تو برنامم هست …

تبادل نظر مدارس غیر دولتی (غیرانتفاعی) دخترانه منطقه 8 در مورد پیش ثبت نام پیش دبستانی و دبستان, پیگیری پیش ثبت نام, پیش ثبت نام دبیرستان, پیش ثبت نام دبیرستان دوره اول و دوم, پیش ثبت نام مدرسه راهنمایی, به همراه آدرس مدارس …
.

استخدام نیروی انتظامی(ویژه خواهران)

استخدام نیروی انتظامی(ویژه خواهران) پذیرش استخدام برای پلیس زن محدود بوده و پس از تکمیل ظرفیت از متقاضیان ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *