درباره اگر چیزی را نمی دانید از دانایان بپرسید گفت و گو کنید صفحه 82 فارسی پنجم

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار
درباره اگر چیزی را نمی دانید از دانایان بپرسید گفت و گو کنید صفحه 82 فارسی پنجم

برای دیدن مطلب مورد نظر لطفا روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

پاسخ مفصل جواد خياباني به انتقادها! /آن‌ها مرا بی‌سواد …

اگر نیست خاک بر سر من که استان چهاردهم کشورم در سال‌های دهه ۳۰ و ۴۰ را نمی‌شناسم اما اگر هست خیلی دوست دارم بدانم نویسندهٔ محترم آن مطلب که هنوز هم مطلبش در سایت تابناک و…
.

گفت و گو با استاد – داستان نویسی خلاق

در اینجا گفت و شنود انتقادی با استاد ایلیا میم – قسمت سوم را مطرح می کنیم. این گفت و شنود در کتاب آمین؛ ایلیا خدا با من است آمده است و پر از نکات آموزنده و حیرت انگیز مرتبط با داستان زندگی آدم هاست.
.

فقاهت و مرجعیت شیعه از چه زمانی شروع شده است؟ – گنجینه …

فقاهت و مرجعیت شیعه از چه زمانی شروع شده است؟ – گنجینه پاسخ هااسلام کوئست – مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی پاسخگویی به سوالات دینی, پرسش و پاسخ اسلامی, پاسخ به سوالات شرعی, پرسش و پاسخ مسائل شرعی, شبهات …
.

به ائتلافی که در آن پدرسالاری باشد ورود نخواهیم کرد/ در …

از همان آقای بزرگواری که در قوه قضائیه با اقتدار ایستاده تا که عدالت احیا گردد و امیدوارم خداوند در برخورد با مفاسد اقتصادی موفق ترشان بدارد بپرسید، بین اصولگراها چه کسانی واقعاً از اول تا آخر پای کار شما ایستادند؟
.

ادبیات غیرمسؤولانه وزیر آموزش و پرورش: «بروید از مسؤولش …

.128 ایا می خواهید خانه یا محل کار خود را همیشه و از همه جا زیر نظر بگیرید،.129 با این سایت می‌توانید از راه کشیدن انگشتان روی صفحه، به جای تک تک فشار دادن دکمه‌ها تایپ کنید.
.

فارسی

آرایھ ی مراعات نظیر در این بیت وجود دارد. میان کار و شایستگی و خودپسندی و اقرار چو بفروختی ،از کھ خواھی خرید؟ متاع جوانی بھ بازار نیست اگر آن را از دست دادی ، از چھ کسی می توانی بخری ؟

برای دیدن مطلب از سایت اصلی لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید

سایت اصلی

هنوز کسی این پست لایک نکرده !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *