طرح ملی مسکن چیه چطور یه میشه یکی راهنمایی کنه

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

برای دیدن مطلب مورد نظر لطفا روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

انواع وام مسکن و شرایط دریافت تسهیلات در سال 99 | کیلیدمگ

انواع وام مسکن. وام‌های مسکن به دو گروه کل تقسیم می‌شود. وام‌هایی که افراد با خرید اوراق ممتاز از بازار بورس دریافت می‌کنند و وام‌هایی که از محل صندوق پس‌انداز مسکن پرداخت می‌شود.
.

فعال شدن سامانه ثبت اعتراض رد صلاحیت شدگان طرح ملی مسکن/ درج …

معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: سایت وزارت راه و شهرسازی از امروز اول اسفند برای ثبت اعتراض رد صلاحیت شدگان طرح ملی مسکن باز می‌ شود.
.

سؤالات خود در رابطه با مسکن ملی را از ما بپرسید

شما مخاطبان و متقاضیان مسکن ملی می‌توانید سؤالات خود را اعم از زمان دوم ثبت نام و همچنین مشکلاتی نظیر عدم دریافت پیامک تأیید در قسمت نظرات این خبر اعلام کنید تا ما با طرح این سؤالات به سراغ مسئولان وزارت راه و شهرسازی و …
.

جزئیات تازه طرح ملی مسکن

جزئیات تازه طرح ملی مسکن گروه اقتصادی الف، ۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۰۴ 3980802103 سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تشریح جزئیات ثبت‌نام در طرح ملی مسکن گفت: در این طرح به متقاضیان ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام پرداخت …
.

قیمت واحدهای طرح ملی مسکن چقدر است؟ | ساعدنیوز

در طرح ملی مسکن به متقاضیان ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام پرداخت خواهد شد.مدیرعامل بانک مسکن از واجد شرایط بودن ۳۵۰ هزار سپرده گذار صندوق پس انداز یکم برای دریافت وام برای طرح ملی مسکن خبر داد.
.

آیا ثبت‌نام مجدد مسکن ملی انجام می‌شود؟ – تجارت‌نیوز

از ظرفیت 400 هزار واحدی مسکن ملی، 140 هزار واحد آن در مرحله اول تکمیل شده است و برای 240 هزار واحد باقی مانده که یک میلیون و 300 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

برای دیدن مطلب از سایت اصلی لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید

سایت اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *